Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sposób na uszczelnienie magazynka R17


Recommended Posts

Witam. Ostatnio mam problem z moim magiem z R17a mianowicie brakuje mu szczelności. Początkowo myślałem, że to zawór, lecz okazało się że to nie jego wina. Po próbie szczelności z płynem do naczyń i wodą okazało się, przecieka podstawa magazynka. Po odkręceniu jej okazało się, że uszczelka jest ok, a mimo to gaz ucieka. Próbowałem podkładać pod uszczelkę taśmę teflonową z hydraulicznego, lecz nic nie pomagało;/ Macie jakieś sposoby na cieknące magi:)?

Link to post
Share on other sites

U mnie pomogło dokręcenie śrubki która ukazała się moim pięknym oczkom po zdjęciu stopki magazynka. Nie za mocno, bo wtedy znowu przeciekało, tak akurat ;) Są szczelne do dziś, chociaż pamiętam, że po wystrzelaniu paru magazynków trzeba było powtarzać operację.

Link to post
Share on other sites

Taśma teflonowa plus smar sylikonowy ale ne te siki w aerozolu tylko taki gęsty (jak budyń troche ale gęstszy i berdziej lepki).

 

Czyli taki jak do cylindrów?

 

U mnie pomogło dokręcenie śrubki która ukazała się moim pięknym oczkom po zdjęciu stopki magazynka. Nie za mocno, bo wtedy znowu przeciekało, tak akurat ;) Są szczelne do dziś, chociaż pamiętam, że po wystrzelaniu paru magazynków trzeba było powtarzać operację.

Z tym próbowałem już też, niby pomagało, ale po chwili bylo jeszcze gorzej... Próbowałem też dołożyć podkładki bo myślałem, że może za mały docisk jest, lecz też sie nie udało;/

 

Spróbuję dorwać ten smar i teź napiszę:) a co myślicie o tym KLIK zakres temperatur dość duży, lecz nie jestem pewien czy ciekły green gaz nie ma mniej niż -73* bo paluszki ładnie mrozi przy ładowaniu bez uszczelek hehe:) Niby działa jak uszczelka, więc może to by pomogło?

 

Pozdrawiam

Edited by radwan88
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

"Czyli taki jak do cylindrów?"

Nie taki. Ja mam takie coś z napisem "Technicoll Stock no. 419" (Właśnie od Dextera kupiłem :)).

 

Sprawa rozwiązana- dobrałem grubszą uszczelkę i jest ok:) Dzięki za pomoc. A silikon dodany do listy najbliższych zakupów :-F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...