Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

radwan88

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 1. We nie jest w pełni kompatybilne z TM. Przykładem są elementy kurka - np część G20 nie pasuje ze standardu TM. Ja właśnie zaczynam tuning mojego G18c od WE i ciężko jest dobrać odpowiedni setup. W stocku miałem około 2800fps. Po wymianie lufy FPS spadło na 210-240 z dużym rozrzutem. Zmieniłem gumkę na PDI - było jeszcze gorzej. Założyłem znów org i do tego teflon fix - ustabilizowałem na około 240fps. Wymieniłem cylinderek na nowy - fps wzrosły do 280-260 jednak dalej nie mam stabilności fps. Czekam aż w Polsce pojawią się gumki promyka - myślę że rozwiąże problem. Czytałem na zagranic
 2. Zapewne jest to część #20 - kurek. Ja też miałem z nim problemy. Dostaniesz go tutaj: https://jarmix-militaria.pl/czesci-do-pistoletow/we-czesc-zamienna-g18c-20?from=listing&campaign-id=14 Piszę że do G18c, ale do 17 też pasuje.
 3. Jak masz budżet za około tysiaka to szukaj używek od KWA: bp. takich : http://wmasg.pl/pl/consignment/show/718405 tu nie ma co się popsuć :)
 4. Tak też będę musiał zrobić. Nie chcę już kupować tego elementu od WE, bo problem powróci jak bumerang. Może uda się coś z CNC, jak nie zamówię guardera i dam znać czy pasuje.
 5. Lesio, a masz pojęcie która będzie kompatybilna? Mam Glocka 18C i powinien pasować też od 17. Problem w tym że jak patrzę na kurek guardera to wygląda inaczej niż ten od WE.
 6. Też o tym myślałem. Mam znajomka, który robi na cnc. Niestety robią dość duże elementy i takiego małego pizdryka nie ma jak zamocować :( Myślę o Guarder itp, jednak wygląda on nieco inaczej na zdjęciu niż te od WE.
 7. Hej! Drugi raz już pękł mi element #20. Czy można zastąpić go czymś mocniejszym? Jeśli tak to czym można go zastąpić? Pozdrawiam!
 8. Mam oba pokrowce do Fastów, zarówno RR jak i ten z Taiwangun. Jakość wykonania i materiały - nie ma nawet co porównywać, szkoda wyrzucać kasy na skośno-okie kopie, skoro nasza rodzina firma robi świetnej jakości sprzęt :)
 9. Ciężko teraz znaleźć loading nozzle systemu WE, natomiast znalazłem wiele od TM. Dlatego zastanawiam się nad kompatybilnością .
 10. Hej, Czy loading nozzle w replice WE (G18) można wymienić na wzmocnioną wersję standardu TM'a, są one ze sobą kompatybilne?
 11. Jeśli chodzi o bebechy(w szczególności GB) bierz KWA, jeśli zależy Ci na wykonaniu zewnętrznym bierz KingArms'a. Pozdrawiam
 12. NFM nazywa to Weapon Holder. http://www.nfm.no/Weapon-slings/Weapon-Holder.html
 13. Lufa Guardera, o ile dobrze pamiętam jest ze stali utwardzanej. Ciężko ją obrobić na tokarce, choć jak to mówią dla chcącego.... Na pewno nie tnij jej brzeszczotem, bo zniszczysz lufę.
 14. Używam GP1000ALU w moim KWA na SP130. Do tej pory bez jakichkolwiek jęknięć. Jestem bardzo zadowolony. Obydwa modele różnią się jedynie aluminiowym czopem. Fajny test tych silników znajduje się tu: http://www.airsoftcommunity.it/it/recensioni/accessori-asg/67-gear-box-e-componenti/982-gfc-tornado-motors
×
×
 • Create New...