Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M733 JG III Generacja Tuning


Recommended Posts

Lufa jest OK, Body też, co do komory to średnia, jak tanim kosztem to zastanów się nad czewona komorą firmy element jednoczęściową, kolba OK, rączka na szczęście metalowa to OK ale w życiu nie bierz plastikowej, co do dyszy to bardzo opłaca się kupić bo w JG na tych dyszach traci się ładne pare fpsów:)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam

skorzystam z tematu gdyż mam prare pytań.

Czy do M733 JG dobra będzie sprężyna m150/m160 systemy, na baterii 9,6 firefoxa ? Chodzi mi o samą sprężynę bo mam o jej wymiane mi chodzi.

Broń sie nie rozleci ? Uprzedzając pytania, powiem od razu że, już pół proku gram na 9,6 i jest wszystko w porządku.

 

Do tego chciałbym kupić gumkę hu, guardera taką jak ta :

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=144

 

Prosze o szybkie odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Bo testowałem w komorach z JG 3 gen i systema wypadła najlepiej.

Pozatym niech głowa nie boli Cię o to po co mu tyle fps. Wracając jeszcze do szkieletu CA to przy m120 guardera które w mojej konfiguracji daje mi ~445fps przy bardzo szybkiej serii nie pęka mimo ostatnich niższych temperatur. Przebieg to około 6 worów kulek po 4k.

Link to post
Share on other sites

A mi kolba daję 400fps... :roll: W JG warto wymienić komorę w przypadku, gdy w stocku są nadlewy. W innym przypadku wystarczy porządny teflon-fix. Również uważam za chore mieć tyle fps, bo z M140 możesz mieć ponad 500fps.

 

Temat o gumkach jest obszerny i tutaj nie będę się produkował.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...