Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MOJE G608-4 JG tuning


Recommended Posts

:mrgreen:

1

:mrgreen:

Poza tym, mógłbyś być bardziej ambitny i poszukać sam, lub zerknąć chociażby tu

:mrgreen:

i G36 JG nie zalicza się do 'Tanich replik'

:wink:

PS: i tak żeby nie było, jako że robię już spację po interpunkcji :-F , mogę Cię pouczyć : zdanie zaczynaj z dużej litery oraz rób kreski i haczyki ;-)

Edited by Ricardo
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Grzechotnik od kiedy jesteś modem żeby pisać takie rzeczy co? Sam sobie zrób 600fps i najlepiej przetestuj na sobie i skończ wreszcie szykanować nowicjuszy bo obiecuję Ci że będę Ci się śnił po nocach.

Kolego Juras

Proszę, w tym temacie coś napisałem co może Ciebie naprowadzić na właściwy trop http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=70562

Gdybyś jednak dalej nie wiedział co i jak? Spróbuj użyć opcji szukaj, trochę lektury będzie ale to powinno Ci pomóc.

Link to post
Share on other sites

Marcinek, czy z Tobą jest coś nie teges? Odpowiadasz już w drugim temacie, miesiąc po odpowiedzi... Jakby ktoś miał jeszcze problem zapytał by w tym temacie, a moja opinia jest taka:

 

Serwis replik Elektrycznych oraz gazowych, pomogę również zdalnie. Pytania PW.

 

Odkąd jest ta zgoda WMASG jest Cię wszędzie w każdym temacie o tuningu, nawet jeśli temat "skończył swój żywot ileś kroć czasu". Nie chcę nikogo tym obrazić [szczególnie Marcinek83], więc proszę tego nie brać do siebie i przepraszam za OT.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Marcin

Link to post
Share on other sites

Jakoś wcześniej Ci to nie przeszkadzało, ani nie wpadłeś na to żeby tak sobie pomagać....

Jak się rzadko z Grzechotnikiem zgadzam, jak dostałeś zgodę na mienie w stopce i reklamowanie siebie, to nagle "niewidzialną czarną ręką" się zrobiłeś.

 

 

Sorry za off`a, przyjmę nawet bana za to na klatę ;-).

Link to post
Share on other sites

Żeby się nie tłumaczyć, nie da się, zlikwidowali ogólne techniczne podzielili na dwa pod fora, dobry pomysł, czas zajrzeć co gdzie indziej piszą.

Nawiasem, młodzi, nowi użytkownicy forum często i gęsto skarżą się na to że przy zadaniu pytania na które odpowiedź jest oczywista ) dla nas ) są wyśmiewani i traktowani z góry, wkurza mnie to a nie jestem osobą która biernie się przygląda i nie bo jakieś zezwolenie dostałem na umieszczenie czegoś pod każdy moim postem, tylko z racji "eksploracji" pod for ;)

Następne dziwne uwagi proszę na PW a moda o wywalenie tego OT.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...