Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dziwny problem/ SR-25 (full costom)


Recommended Posts

Chyba wszystko jasne...

Zamówiłem na ASG-shopie łożyska ślizgowe... za 30pln wysłali mi łożyska kulowe, zdziwiłem się że tak dziwnie wyglądają ale wstawiłem je... i ch$j bombki strzelił, choinki nie będzie... (przynajmniej jestem 20pln do przodu, bo napisałem ASGshopowi że to nie te łożyska więc mi powiedzieli że niestety nic nie mogą zrobić bo są używane...)

 

 

 

P.S.

Chce ktoś kupić komplet 6 łożysk kulowych 7mm?

Do wyboru: CA lub G&P XD

 

Oba zestawy mało śmigane xD

Link to post
Share on other sites

Spytaj się Chaoty xD

A tak na serio...

Okazuje się że to przez te pier$%@%$e dystansery -.-'

Co za ludź wymyśla żeby dystanser był plastikowy?!

 

Wszystko jasne... szczelność mam 100% moc jest widać odpowiednia do sprężyny ze względu na przedłużony GB. A blokowanie powodował ten cholerny dystanser -.-'

Dzięki temu ,że dokręciłem mocniej HU kulki po prostu blokowały się w komorze, a przez to tłok zostawał w środkowej pozycji i blokował zębatki... bla bla bla...

Link to post
Share on other sites

Okazuje się że to przez te pier$%@%$e dystansery -.-'

Co za ludź wymyśla żeby dystanser był plastikowy?!

 

Pytaj inżynierów firmy Deep Fire, którym swoją drogą chwała za świetny pomysł.

 

Wszystko jasne... szczelność mam 100% moc jest widać odpowiednia do sprężyny ze względu na przedłużony GB. A blokowanie powodował ten cholerny dystanser -.-'

Dzięki temu ,że dokręciłem mocniej HU kulki po prostu blokowały się w komorze, a przez to tłok zostawał w środkowej pozycji i blokował zębatki... bla bla bla...

 

Czyli zawinił człek jak zwykle, który nie chcąc przyznać się do porażki obwinia rzeczy martwe. Teraz to szczerze wierzę, że FPS'y też były sprawdzane na dokręconym HU. Ogólnie to założyłeś temat tylko dlatego, że gumka ci się zużyła (tym mocniej trzeba dociskać, by kręciło jeszcze w miarę) i nie wiesz kiedy się to dzieje (podpowiem, że teraz) - na tej prędkości wylotowej guma zużywa się szybko, sądzę, że dla Systemki to będzie max 10-15 tys. cykli. Ode mnie tyle tyle, eh... :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Jej... zapytaj się co się stało to cie zjadą -.-'

Nie każdy tak doskonale zna się na tym fachu jak ty ;/

Dlatego istnie dział "problemy i serwis" do zadawania nawet tak banalnych pytań jak to w/z...

 

I też nie jest pewne czy to wszystko się zgadza...

I dobrze wiedzieć ,że mam zużytą gumkę...

Link to post
Share on other sites

Serwisowanie replik i ich składanie to przede wszystkim zdolność logicznego myślenia.

90% problemów z replikami wynika z winny użytkownika, nawet chińczyki nauczyli się obliczać wytrzymałość części. Więc samemu nie gmyrając trudno zepsuć.

Link to post
Share on other sites

Kpisz, ale sam sobie nie poradziłeś, ba, nawet pomijałeś balne rzeczy. Zamiast ustkuteczniać podśmiecośtamki spokorniej Kolego, posłuchaj mądrzejszych od siebie i wyciągnij wnioski. Przy okazji kara cielesna w formie chłosty nie zaszkodzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...