Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[AEG] colt xm177 commando DE tuning


Recommended Posts

Witam!!!

 

Posiadam już starą (ok. 1 roku) replikę wyżej wymienionego Colta od DE. W tym egzemplażu zasięg max. spadł do ok.10m. Chciałbym coś zrobić, żeby kulka 0.20g dolatywała przynajmniej do 20 metra, aczkolwiek każdy metr zasięgu więcej będzie mnie zadowalał. Myślałem nad podkładką pod sprężyne, a moze wymienić GB??? Chciałbym włożyć lufe na od shotguna m47 DE. Jak myślicie co robić???

Proszę o rady. Z góry dzięki

 

P.S. nie władam teraz dużą ilością gotówki

 

Pozdrawiam, Leo 8)

Edited by Leo666
Link to post
Share on other sites

Wywal do śmieci. Zwyczajnie nie opłaca się wkładać kasy w coś co kosztuje 150 zł. To nie AEG tylko AES (Airsoft Electric Shit).

 

W takim razie ile by kosztował taki tuning do zasięgu 30m skutecznego??? Chciałbym AEG-ka co by na dystansach 25-30m był skuteczny. Wywalić kase w tuning czy kupić cos lepszego. Jeśli kupić to co?? CM.028 jest dobry tyleże kosztuje 400zł. A tyle no to trzeba by chwile poczekać.

Edited by Leo666
Link to post
Share on other sites

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=60209

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

 

Grzechotnik dzieki za link. zrobie to co doradziłeś. Tyle, że

mam problem z tym coltem mianowicie chciałem mu wmontować mocniejszą sprężyne, wszystkie śróby odkręciłem, ale połówka body trzyma sie na przycisku zwalniania maga. Co mam zrobić???

Edited by Leo666
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...