Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wymiana hop up'a w AK (cm.036a)


Recommended Posts

Witam. Zastanawiam sie nad wymiana hop up'a w moim ak na cos lepszego (obecnie stockowy z wymieniona gumka)

 

1.http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_197&products_id=1843

2.http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_197&products_id=5490

 

Najbardziej zalezy mi na zasiegu, dla samej szczelnosci nie bede kupowal. Zalezy mi na opiniach osob ktore mialy stycznosc z w/w produktami, ale jesli ktos chce podzielic sie swoja teoria to rowniez jej wyslucham. Prosze o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Komory? Niee - wystarczy doszczelnić stock'ową komorę (metalowa nie znaczy lepsza i często tak jest). Chcesz polepszenia ogólnie osiągów? Kup gumkę systemy i dystansery H Deep Fire'a - wstaw czarny na celność lub biały na zasięg z tą gumeczką i ciesz się. Koszt ten sam co komory jak nie mniejszy, a daje o wiele więcej. Amen

Link to post
Share on other sites

@decigner12 - nawet zakładając twoją magiczną i wziętą z buta teorię, to guardery się zużywają szybciej, a że "drą się jak stare gacie od samego patrzenia na nie", to byle syf na kulce i masz po gumie. Może i ja też przesadzam w drugą stronę, ale nie ma co się w pchać w toto, jak za tą samą kasę masz czarny silikon Systemy, lepszej gumki nie ma i tyle.

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

obecnie mam przezroczysta gumke guardera i dystanser H od PJ, przebieg to juz jakies 5,5k kulek. Kreci tak samo dobrze jak krecila na poczatku, nie narzekam bo celny zasieg to 48-50m na 0,25.

 

Hm skoro nie oplaca sie kupowac zadnej z tych komor to postaram sie doszczelic stockowa.

 

Dziekuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...