Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy da się wyprowadzić kable w dwie strony - V2?


Recommended Posts

Pewnie , że się da . Nawet jeśli nie masz rowków w GB(a powinny być ) to równie dobrze możesz pociągnąć kable normalnie poza gb , następnie zawinąć i puścić bokiem . Tak ,że kabel będzie wychodził normalnie a następnie "zawracał" i szedł pomiędzy body a gb . Nie wiem czy wyraziłem się jasno .

Link to post
Share on other sites

Jednocześnie, aby kable wychodziły w przednim chwycie (przypuścmy) i przez otwór z tyłu czyli do kolby, bym nie musiał rozbierać GB po to żeby szybko zmienić lokalizację baterii z przedu na tył, przepinając ją tylko z przedniego wtyku ( chwyt ) na tylni (kolba)

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co chce zrobić, ale zwyczajnie gdy kabelki wychodzą z GB V2 na tył to możesz poprowadzić je tam do końca na kolbę i gdzieś po drodze dolutować do tych kabli które będą biegły na kolbę - dwa które będą biegły do przodu. Jeśli podłączysz w ten sposób 2 akumulatory to będą one połączone równoległe i pojemności się zsumują (w sumie dobry patent, jak ktoś sieje dużo).

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

JERONA...

Kupujesz kostka elektryczna ino mało ( grosze ) i przecinasz obecny kabel zasilania kaj kolwiek jest.

Bielisz końcówki, i wkłądosz w kostke i dokręcasz tam też nowe kable. I ciągniesz kaj chcesz.

 

Proste trwałe i dobre.

Ps. połączenie dwóch baterii równolegle da ci większą pojemność a w szereg ( + do - ) większe napięcie. Więc lepiej podepnij + do + i – do -.

Link to post
Share on other sites

Nie chce montować dwóch baterii na raz. Taki rozwiązanie jest w AK - wtyka pod pokrywą i w kolbie, że w razie czego może podpiąć Stick albo zwyczajną baterie w Kolbe o to mi chodzi!

Albo będę miał baterie w puszcze na szynie RIS albo bez rozkładania GB wkładam większa baterie do kolby :-F

Edited by kmieto
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...