Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam jestem zainteresowany kupnem kamizelki Kp-9. Po wstępnej rozmowie z Miwo powiedzieli że mogą dokonać zwężenia kamizelki tak aby pasowała na mnie tylko muszę podać im co ile ma być krótsze . W pasie i klatce mam 79cm ( mało :) ).

Przymierzałem oryginalną kp-9 i niestety dużo odstaję . Proszę was o pomoc , jak mam zaprojektować zwężenie kamizelki aby nie straciła ona dużo na ładowności , gdzie najlepiej uciąć a gdzie zostawić. Co prawda mam już jedną kp-9 szytą na zamówienie ale niestety nie dopatrzyłem przed kupnem że krawiec zebrał mi nie tylko z szerokości ale i z długości co zmniejszyło jej walory . ( Będę ją wkrótce sprzedawał zainteresowanych na PW ) .

Link to post
Share on other sites
Guest british

O ja, ale z Ciebie mutant, ja mam 60 cm.

 

@Diopo:

Pytałeś się, jak zwęzić kamizelkę, żeby nie straciła na ładowności... Nie da się - straci, i to dużo. Ile masz lat? Może powinieneś pomyśleć nad "przypakowaniem" ;) .

Link to post
Share on other sites

Aby sprostować:) mam 22 lata po pomiarach dokładnych to pas 80 cm a klatka 84 cm.( udo 55 cm :) ). Lekarz powiedział mi że mam szybką przemianę materii i w swoim czasie zmężnieje . Hmm a jeśli o kamizelkę chodzi to może zrobić tak że odjąć po 1 przeszyciu ze wszystkich elementów kamizelki ?

Link to post
Share on other sites

Ani żarło :) ani specyfiki :) zobaczyłem że jakby odjąć po jednym przeszyciu 25mm z każdego panelu to jest jak znalazł :) i tyle :) a kamizelka KLV jest gruba ? I koniec oftopu o anabolikach i piwie :) myślę że wielu osobą przeszkadza luźne oporządzenie .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...