Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z g36c JG


Recommended Posts

Cześć więc mam taki problem z g36c JG po około roku użytkowania wszystko działało bardzo dobrze poza jakimiś drobnostkami a to selektor odpadł a to coś tam . Około 1,5 roku się nie strzelałem replika leżała spokojnie w pokoju nie była zupełnie używana więc gwarancja też przeszła . Jakiś miech temu wziąłem broń na działkę żeby sobie postrzelać do jakiś puszek i dupereli . Naładowałem baterie ile potrzeba no ile strzelam kilka strzałów i nagle broń wysiada po prostu nie strzela hmm pomyślałem coś z baterią może ktoś odczepił z kontaktu trudno się mówi i tak zostawiłem . Tydzień temu zrobiliśmy strzelanke zajarany że znów zaczynam się strzelać w sumie o tym zapomniałem więc naładowałem baterie i przed strzelanka wkładam by sprawdzić a ona nie strzela wkurzony na maksa próbuje wszystkiego odczepiam baterie i przypinam kable nie chciałem rozbierać bo się nie za bardzo znam i tego nie robiłem . Więc jaka może być tego przyczyna mówię odrazu że bateria działa bo strzelała na innych replikach więc nie wiem , jeszcze podejrzewam że może być coś ze stykami bo czasami jak zakładałem część gdzie jest bateria przycinały mi się kable od gearboxa(tak podejrzewam że to gearbox ale nie wiem na 100%) jeśli nie pomożecie po po prostu oddam do serwisu i już pozdrawiam :)

 

:uśmiech: :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...