Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zdalne sterowanie.


Recommended Posts

można też urzyć prostej platformy z kołami podwozie jakiegoś samochodu off road r/c domątować niewielkiego aega z serwem na spuście nadajnik 4kanałowy i po robocie bez kabli a po dołączeniu kamerki tzw fpv można to rozbudować jak amerykańskie roboty bojowe widziałem je na discovery

A kwestia zniszczenia takiego pojazdu? Normalne trafienie, czy raczej lepiej podejść i poprostu kopnąć, żeby przestało działać?

Według mnie takie "roboty" jakie opisujesz nie mają sensu w ASG.

Link to post
Share on other sites

działanie przewidywałem raczej a zasięgu wzroku bo system spv jest drogi więc jeśli chciałbyś go kopnąć (jalść od tyłu) to tam czeka operator z aegiem i przynajmniej ja bym nie pozwolił go kopnąć.A tak na marginesie to te wszystkie pomysły mają mieć zastosowanie we wszelkiego rodzaju pułapkach a nie brać udział w szturmie jako samodzielna jednostka.Jeśli coś do ciebie strzela to szukasz raczej człowieka?a nie jakiegoś małego dziwolonga i wtym momęcie reszta osób biorąca udział w pułapce ma przewagę lekkiej dezoriętacji czyż nie?

 

P.S Moim skromnym zdaniem jeśli to by choć siało kulki na wysokości 1,5m i na odledłość 10mto ma wszelkiego rodzaju pułapki by się sprawdziło.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

To zacznę od tego, że moja wiedza elektroniki to zero absolutne, ale czy nie dałoby się tego wykorzystać do zrobienia ruchomego stanowiska np M249?

 

Chodzi mi o statyw z mechanizmami do przesuwania tego w pionie i poziomie. Operator mógłby być kila metrów od urządzenia i prowadzić silny ogień nie narażając się na trafienie. Trzeba by tylko opracować jakiś sprawdzalny sposób odłączania tego strzałem z przodu, żeby dać ostrzeliwany szansę (coś w guście wyłączników o powiększonej powierzchni).

 

Mając coś takiego (nie popadając w paranoje montowania na tym kamer czy czegoś w tym guście) idea pillboxa, wieży z KMem czy instalowania tego na pojazdach byłaby co najmniej ciekawa.

 

Czy byłaby możliwość opublikowania planu tego urządzenia?

Edited by Vorox
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...