Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wiedzmin1994

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

 1. Wie ktoś z jaką tolerancją jest wykonany ten cylinder?
 2. A ja latam w SPECSach. Tanie, wytrzymały strzał z cm.048 z przyłożenia i jak na razie (mam je od lata) poważnie mi nie zaparowały. Pisząc krótko: tanie i dobre.
 3. Dobra robota. Mam tylko jedno pytanie: na co komu nie strzelająca replika granatnika?
 4. Jak z magazynkami do tej repliki? Na GF jest chyba tylko hi-cap. Orientuje się ktoś czy są low/mid- capy?
 5. Ocet tylko na koniec z tego co wiem.
 6. Pozostaje dorobienie takiego samego tłoczka.
 7. Nie rozumiem, że ktoś nie chce się strzelać z AK lub G36 bo nie lubi Niemiec i Rosji. Sam za nimi jakoś specjalnie nie przepadam, ale biegałem z gietą JG, a teraz z AK Cymy. I w przedziale cenowym, który podałeś najwięcej godnych uwagi replik to właśnie AK i G36. Mógłbyś jeszcze pomyśleć nad Steyr AUG, ale czy austriackie klimaty będą ci odpowiadać?
 8. Ja używam midów Cymy i jak na razie dają radę oprócz jednego (na 8), który się przycina (może się musi rozruszać). KURDE pomyliło mi się, mam midy do AKM, ale lepiej wyglądają w 74 niż metalowe i są tanie.
 9. wiedzmin1994

  M4 A1 Boyi

  Osobiście odesłałbym sprzedającemu i ubiegałbym o odzyskanie kwoty wyrzuconej w zakup tego czegoś (najlepiej byłoby pojechać osobiście). Wszystko zależy, gdzie kupiłeś tę zabawkę.
 10. Czy ktoś pomoże zidentyfikować mi taką starą latajkę? Była to moja pierwsza gierka na PC razem z Diablo 2 (demo...) i Gorky 17. Samolociki też były niestety wersją demo, więc załączając grę nie mogłem nawet wybrać strony konfliktu. Czas gry to 2 wojna światowa, latało się Amerykanami lub Niemcami (samo wybierało, na zmianę). Zaczynając Amerykanami dolatywało się do małego miasteczka w którym jechał czołg. Po zbombardowaniu czołgu (zawsze to robiłem :icon_biggrin: ) uciekali z niego dwaj niemiaszki i tak popylali sobie dróżką (aż ich nie zastrzeliłem :biggrin: ). Po chwili przylatywały
 11. Mnie chyba oczy mylą i błędnie czytam post wyżej. Też widzicie tekst o lufie, czy może mam halucynacje? Żeby offtopu nie było: ja bym oddał do reklamacji. Zapewne zepsuta regulacja i nic z tym nie zrobisz.
 12. Po zmianie gumki tak się pogorszyło? Mam taką samą przycinkę w MP5 (ale bez krótkozasięgowych strzałów), po rozkręceniu okazało się, że otwór gumki jest jajowaty, nie wiem, czy to ma duży wpływ, muszę dopiero zmienić gumkę.
 13. http://www.google.pl/imgres?q=the+newest+helmet+army&um=1&hl=pl&client=opera&hs=T1q&rls=pl&biw=1366&bih=592&tbm=isch&tbnid=LGaE2wsacC3SiM:&imgrefurl=http://www.armyrecognition.com/dvd_2010_defense_actualites_news_pictures_video/soldier_future_equipment_new_field_pattern_combat_uniform_equipment_british_army_united_kingdom_uk.html&docid=uHicbib5AqgBRM&w=600&h=400&ei=LkduTsOLNNDasgaxsPHXBA&zoom=1 tutaj bardziej klimatycznie http://www.google.pl/imgres?q=the+newest+helmet+army&um=1&hl=pl&client=opera&hs=T1q&rl
 14. Poszło PM, nie zaśmiecajmy forum.
 15. To chyba słąbo gracie w nogę/kosza, albo na strzelankach macie jakieś quake'i lub cs'y. A tak w ogóle to inny rodzaj zmęczenia jest (przynajmniej u mnie).
×
×
 • Create New...