Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3381M vs. SC-01 (taiwangun)


Recommended Posts

Co lepsze?

BI-3381M (M4 SIR) http://www.taiwangun.com/shop,show,605

SC-01 (SCAR-L) http://www.taiwangun.com/shop,show,1248

z taiwanu?

Grzecznie mówię, że odnośnie obu giwer to przewertowałem tu chyba wszystkie tematy. Którą wybrać? Czy SCAR pomimo swoich problemów ze szczelnością jest opłacalny kiedy porównać go z M4? Szczerze mówiąc to nie za wiele tu informacji o tej M4.

 

Zakładam, że na starcie wymieniam gumkę a z czasem lufę na preckę 363mm 6,03mm.

 

Gdyby pojawiły się głosy, że obie giwery to jednak za tę dzisiejszą cenę kupy to nie odmówię propozycjom innych giwerek w tym przedziale cenowym (700zł max. 700 a nie czasem 799 ;) )

 

Dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z braku laku oraz ograniczonych środków finansowych zarezerwowanych na zwiększone zapotrzebowanie na alkohol w związku ze zbliżającym się rokiem akademickim również wybrałem SIRa.

Faktycznie ładnie giwera trzyma się kupy, do łoża na baterię powinna wejść nawet 12V na mini ogniwach a jedyne co mnie lekko irytuje to sposób w jaki łoże na baterie jest zamykane. Po strzelaniu bojowym w towarzystwie zaprzyjaźnionego Szponu postaram się na więcej konkretnych zdań w związku z brakiem większej ilości informacji na forum.

Link to post
Share on other sites

Z braku laku oraz ograniczonych środków finansowych zarezerwowanych na zwiększone zapotrzebowanie na alkohol w związku ze zbliżającym się rokiem akademickim również wybrałem SIRa.

Faktycznie ładnie giwera trzyma się kupy, do łoża na baterię powinna wejść nawet 12V na mini ogniwach a jedyne co mnie lekko irytuje to sposób w jaki łoże na baterie jest zamykane. Po strzelaniu bojowym w towarzystwie zaprzyjaźnionego Szponu postaram się na więcej konkretnych zdań w związku z brakiem większej ilości informacji na forum.

taaaaaaaa..zzamykanie jest dziadowskie .Trza będzie chyba zabezpieczać izolacją .Ale generalnie wszystko lala.Założyłem koli,dokupiłem właśnie

oświetlenie a zimą wymienie pewnie gumke i springa na markowe .Powinno hulać.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam,

Czy Panowie właściciele moglibyście napisać już co nieco więcej o tej replice? :)

Szczególnie interesuje mnie SIR tzn. czy całość jest z tworzywa, czy też szyny są metalowe, a podstawa z tworzywa.

A poza tym, to tak ogólnie jak się Wam repliki sprawują :)

Link to post
Share on other sites

Ok napisze małe info dla potomnych poszukujących czegoś o BI-3381M.

 

Na razie tzw "pierwsze wrażenie"

Wczoraj dostałem replike, zakupiona w Tajwangunie. Zakupiłem jeszcze 2 zapasowane magazynki i batke wiec wywalczyłem przesyłke kurierem free po wpłacie na konto. Po wyjęciu repliki z pudelka i szybkich oględzinach - qfa czy to to co miałem dostać ? FULL METAL - w tym wypadku oznaczał kawał plastykowej kolby, oraz paktycznie cały dolny koszyk z risami. Kolba - lata na możliwie wszystkie strony, foregrip oczywiscie tez plastyk i też trzyma się kiepsko. Gorny ris jest jakis krzywy i nie do konca jest pomysl jak to zmienic (nie znalalzem regulacji). Magazynek oryginalny jest strasznie luźny. Byłem bardzo zniesmaczony, mając w domu G36C w której od nowości wszystko jest mega sztywne tu spodziewałem się czegoś więcej.

 

Dzisiaj jestem juz troche spokojniejszy, replike obejrzał kolega który miał taką samą, miał też styczność z M-kami w podobnych cenach - żekomo wszystko w normie, trochę taśmy i niby da się to jakoś usztywnic.

 

Nie strzelałem jeszcze, przestrzelona przez serwisantów ma srednio 405fps, zmieniona była przy zakupie gumka na Guardera (przeźroczysta) bo innych nie było w momencie zamówiania.

 

Wizualnie replika fajna, ale już patrząc na szczegóły osobiście jestem dość rozczarowany, może za dużo wymagam od chińczyka za ~550zł, lecz jesli chodzi o wykonanie G36C od JG wypadło duzoooo lepiej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...