Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kuweit 2003, torby zrzutowe


Recommended Posts

Witam, oglądnąłem ponad 100 zdjęć z Kuwejtu i na żadnym nie znalazłem nic co by choć trochę przypominało torbę zrzutową. Więc w tym momencie narodziło się pytanie, czy w 2003 roku w Kuwejcie w US Army używano czegokolwiek co mogło by choć udawać torbę zrzutową?

Jeśli nie używano, to jak radzili sobie żołnierze? Po prostu wywalali puste magi (nie wydaje mi się)?

 

Pozdrawiam Michał. ;-)

Edited by MwMichal
Link to post
Share on other sites

Wyszukałem sobie kilka zdjęć Sustainment Poucha i nie wyobrażam sobie jak to może robić za zrzutową torbę :/. Ani rozcięcia z góry ani na pasie/udzie się zamocować stabilnie nie da :/. Kolejny problem to taki, że ja nie używam IBA z ładownicami w molle II, biegam w IBA z nałożoną LBV, więc najlepszy byłby jakiś kontraktowy worek na pas - tylko czy coś takiego istnieje? No chyba, żeby umocować Sustainment Poucha na panelu udowym, tylko pojawia się kolejne pytanie - jakich panelu udowych używano w Kuwejcie w 2003r.

 

P.S.Może ktoś zna adres strony gdzie mógłbym znaleźć spis całego wyposażenia US Army w poszczególnych latach?

Link to post
Share on other sites

Wyszukałem sobie kilka zdjęć Sustainment Poucha i nie wyobrażam sobie jak to może robić za zrzutową torbę :/. Ani rozcięcia z góry ani na pasie/udzie się zamocować stabilnie nie da :/.

Nie wszystkie taśmy muszę byc przeplecione, kombinuj

 

Kolejny problem to taki, że ja nie używam IBA z ładownicami w molle II, biegam w IBA z nałożoną LBV,

Na to Ci nic nie poradzę

 

więc najlepszy byłby jakiś kontraktowy worek na pas - tylko czy coś takiego istnieje?

Z tego co mi wiadomo - Nie.

 

P.S.Może ktoś zna adres strony gdzie mógłbym znaleźć spis całego wyposażenia US Army w poszczególnych latach?

Nie ma tak łatwo :-P

 

Alternatywą może byc rollypoly od Maxpedition ale nie wiem czy był w tamtym okresie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wzorek: dzięki, za odpowiedź :). A jak z tymi panelami udowymi? Były jakieś na wyposażeniu?

 

Volt-220: Problem jest taki:

na IBA go nie zamocuję bo wszystkie paski do przeplatania są zasłonięte przez LBV, natomiast na pasie LC3 nie będzie się stabilnie trzymać :/. No ale cóż to chyba jedyna opcja więc nie narzekam i chyba tak zrobię.

 

Dziękuję Wszystkim którzy odpowiedzieli w temacie ;)

Edited by MwMichal
Link to post
Share on other sites

Wzorek: dzięki, za odpowiedź :). A jak z tymi panelami udowymi? Były jakieś na wyposażeniu?

leg extendery z MOLLE II ale na nim sustaiment Ci się nie zmieści

 

 

natomiast na pasie LC3 nie będzie się stabilnie trzymać :/. No ale cóż to chyba jedyna opcja więc nie narzekam i chyba tak zrobię.

Weź kilka zipków (opaski zaciskowe) i ustabilizuj go ;-)

Edited by Wzorek
Link to post
Share on other sites

Mógłbym, ale z kieszeni to łatwo mi magazynki powypadają jak będę gdzieś leżał, szybko padał na ziemię itp. Wiem z własnego doświadczenia, bo zgubiłem tak już 2 magi które były w torbie zrzutowej z miwo. Wszystkie te bajery w stylu klapki, gumki itd. po prostu nie zdały egzaminu, więc doszedłem do wniosku, że torba zrzutowa po prostu musi być głęboka - kieszeń tych warunków nie spełnia ;). Zostaję przy sustainmencie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...