Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

H&K 416 JG przeróbka na karabin wyborowy.


Recommended Posts

No witam. Na PW mnie już dręczą :-F

 

Da się, nawet z pistoletu zrobisz snajperkę w AS. Poczytaj te tematy oba, tam na pewno coś znajdziesz.

 

Czy się opłaca powiem, że nie. Nie wiem ile ja w to kasy włożyłem, ale spooro, a replika nadal ma stockowy szkielet, tłok, zębatki silnik i plastik body... ;-)

 

Gdyby nie to ile w to serca włożyłem i zapału, replika już dawno była by zastąpiona jakimś VFC czy G&G.

 

Zadaj sobie pytanie, czy masz wystarczająco dużo czasu, pieniędzy [tu można się spierać] i przede wszystkim chęci ;-)

 

Ja bym dał do tego preckę Promyka, komorę KA, gumkę Systemy, BU Guardera, M140-M150 Guardera, łożyska Systemy/Guarder, prowadnica łożyskowana, li-po 11V, shimming, klej do gwintów [jak nie zrobisz to po GB ;-) ], MOSFET i okablowanie niskooporowe. Do tego tłumik luneta i takie tam pierdoły.

 

Wylicz se to ile Cię to będzie kosztować, do tego dolicz koszt GB jak pierdyknie, tłoka, zębatek i body, ale to zależy od traktowania i miłości do HK416.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenie ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...