Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Typ zero jest tak 400-500, Borkowy typ zero - 450-550, cos w tych granicach.

Typ 1 dla lufy 500 mm jest sens dawac tylko przy extremalnych tuningach na rofa kiedy glownie strzelasz na auto. Ale lepiej kupic cylinder z otworami na koncu cylindra http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=276

Jest tez sens samemu sobie wyciac takie otworki drummlem (mam i chwale sobie).

Link to post
Share on other sites

Ja bym dołożył do Guardera. Ciche głowice przekonują mnie 100 razy bardziej niż płaska aluminiowa. Poza tym cenowo naprawde różnią się niewiele. Guarder to Guarder.

 

Btw. starcie się chromu na cylindrze Guardera może spowodować jakieś ubytki w szczelności, albo zwiększać (w skrajnie małych ilościach oczywiście) tarcie wewnątrz niego?

Edited by Major Kupricz
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Moim zdaniem "wskazany [słowa Tofic'a]" jako - lepsze części zespołu cylindra. Nie chodzi może, o sam fakt Bore-Up, jako zestaw o powiększonej średnicy, tylko odpowiednik zwykłego zestawu Systemu, dajmy na przykład, który dodaje kilkanaście fps.

 

Kocur666 - Dlaczego kopiujesz te same słowa, które napisałem dzień wcześniej? :lol: :evil:

 

Pozdrawiam.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

Hmm 6:50 przed pierwsza kawa w pracy ... nie zauwazylem twojego posta? :D

 

G36 K ma 360 mm lufe tak ?

Taniej jest wrzucic uszczelniona dysze (tylko o dlugosci zeby pasowala bo sa rozne standardy dla gietek z tego co pamietam) oraz wyciszony zestaw glowica cylindra i glowica tloka. Borek jest fajny dla luf 509 mm i wiecej. I tylko taki bez dziur.

Wiecej i tak sie zyska na doszczelnieniu dyszy niz samym powiekszeniu cylindra.

Link to post
Share on other sites

Hej , mam takie pytanie , bo chce kupić SCARa tylko nie za bardzo wiem o co chodzi z tym borkiem ( moja pierwsza replika , przez co na bebechach replik się nie znam ;) ) i z tego co zrozumiałem to borek jest przy tuningu a na stocku ma standardowy tłok/cylinder , bo jestem załamany brakiem zamienników do SCARa a nie chce kupić repliki która jak się sypnie to nie będzie jak jej naprawić.

Link to post
Share on other sites

Bore up =- to zestaw o powiekszonej srednicy.

Odrobine ... daje parenascie procent przyrostu fps (dlatego skuteczniejszy jest przy mocniejszych sprezynach).

 

Co do zamiennikow w Scarze ... sypnac ci sie moze:

1. Tlok - a kazdy do v2/v3 bedzie pasowac do scara. (glowica tloka tak samo)

2. Zebatki - kazde standardowe v2/v3 beda pasowac.

3. Lozyska - tak samo - standard marui (zalezy jaki masz gearbox 6,7,8 mm)

 

Cala reszta raczej sie nie sypie (trzeba byc geniuszem zeby popsuc cylinder, glowice cylindra, dysze czy prowadnice sprezyny - ta ostatnia da sie tylko popsuc robiac tuning sama nie peka...)

 

Ogolnie Scar z tego co ma niestandardowe - dluga dysza typowo do SCARA. Przedluzona glowica cylindra (pewnie taka do auga bedzie pasowac ale nie jestem pewien).

 

Zamiast bawic sie w bore up do scara (nie wiem jak wyglada dostepnosc dyszy tak dlugich typu bore up) lepiej jest zainwestowac w wyciszony zestaw glowicy tloka-glowicy cylindra, uszczelniona dysze i efekt bedzie tez bardzo dobry.

Chyba ze z SCARA chcesz zrobic snajperke ponad 500 fps ...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...