Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam wszystkich jak widać jestem tutaj nowy

 

mam takie pytanie

mam zamiar przerobić kawałek (połowę przedniego korpusu z ak47) na vss vintoreza i wyczytałem (wikipedia) że ma broń ta szerokość 59mmale nie wiem czy szerokość ta dotyczy kolby czy korpusu i nie wiem także który gearbox lepiej się nada V3 czy V2

 

poradzicie coś ? z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

witam wszystkich jak widać jestem tutaj nowy

 

mam takie pytanie

mam zamiar przerobić kawałek (połowę przedniego korpusu z ak47) na vss vintoreza i wyczytałem (wikipedia) że ma broń ta szerokość 59mmale nie wiem czy szerokość ta dotyczy kolby czy korpusu i nie wiem także który gearbox lepiej się nada V3 czy V2

 

poradzicie coś ? z góry dzięki

 

 

Sam sobie odpowiedziałeś :). Skoro chcesz przerabiać korpus 47'ki jedynym który się nada będzie v3.

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Taki karabin byłby super, dopóki nie zabrałbyś go na strzelankę. Wtedy karabin snajperski, parasnajperki, czy jak to się zwie, wzbudziłby śmiech, nie podziw strzelając na 20 metrów.

Chyba, że mówimy o replice, która ma ładnie wyglądać na ścianie, ewentualnie służyć na milsimach itp, czyli generalnie - nie strzelać.

Link to post
Share on other sites

a dlaczego sądzisz że miałby zasięg do 20 m ??

co do lufy to osobiście nie przeszkadza mi to że jest pod "oryginalnym" wylotem lufy

a tą szerokość to chodziło mi o szerokość kolby nie korpusu

 

 

 

 

aha takie pytanie na marginesie czy w aegach da się dorobić system pojedynczego ognia poprzez naciąganie sprężyny ?

i czy to jest drogie? (a może można samemu ...?)

Edited by kamilos532
Link to post
Share on other sites

W GB V3 dorobić taki system to raczej niemożliwe, ale podobno dla chcącego nic trudnego. Istnieje taki system w HK33 firmy KSC (system z grubsza podobny do tego z PSG-1 TM'a). Tutaj parę fotek. Ogólnie to nie rób sobie nadziei by taki patent funkcjonował w typowym kałachu czy emce, nie ma szans.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...