Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 months later...

Teoretycznie punktem wyjścia może być pas i ładownica radziecka na 4 magazynki do SWD. Jednak takie coś nie jest szczytem ergonomii.

 

Do wyboru jeszcze masz:

1. Smersza z ładownicami SWD - dorwiesz go "składając" go sobie np. na soviet-propaganda.com, ale zbyt tanio nie wyjdzie (350-500zł, a teraz jeszcze dolar poszedł w górę)

2. "pas snajpera" produkcji Spławu - obecnie praktycznie nie do dostania, gdzieś po Polsce powinien krążyć co najmniej jeden egzemplarz

3. chestrig "Kameleon" Modoxu - może ktoś będzie sprzedawał, bo Redzone parę ich miał

 

Zapewne jeszcze jakieś są opcje, ale nic mi nie przychodzi do głowy. Z tego co widziałem na zdjęciach to rosyjscy "snajperzy" (a raczej ludzie noszący SWDki) bardzo często noszą te same kamizelki co reszta danego oddziału nie przejmując się dopasowaniem ładownic do magazynków SWD.

Link to post
Share on other sites

mhm , zależy mi jedynie , żeby oporządzenie pod mundur dobrać , a raczej maskałat , SWD Do marpatu nie pasuje , Alice do klmk raczej też , a to mam w planach , o oporządzeniu będe myślał później w takim razie , dzięki za wyczerpującą odpowiedź .

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Bardziej wyglądają na Rosjan niż Rumunów, choćby dlatego, że Rumunia nie używa takiego kamuflażu. Cała reszta sprzętu też niezbyt pasuje.

Pewnie można by dorobić teorię o rosyjskości tego PSLa, ale nic nie mogę wymyślić :)

Edited by Kamil
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...