Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak wiemy jest to część która się psuje i to często zwłaszcza nowym. Ja po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku że może zmodyfikowana komora od innej repliki będzie pasować na na tyle by replika chodziła? :) (zastanawiam się nad komorami od AUG'a i AK )

Link to post
Share on other sites

Ludziom często się ząbki wyłamują komory, nie wiem jak oni robią, chyba na chama próbują wyciągać komorę, albo walą młotkiem. Ja mam stock'ową JG, przewiercona i przypiłowana z każdej strony, trzyma szczelność, ładnie podkręca i dalej działa.

Link to post
Share on other sites

Ja dosyć często naprawiam G36 JG w teamie, ale problemów z komorami nie widziałem. Dodam nawet że są bardzo szczelne.

 

Ze śmieci udało mi się ostatnio złożyć m4, a że nie miałem komory HU to zaadaptowałem komorę z AK, ale podobnej sztuki w G36 się nie podjąłem.

 

Venom- polecam znaleźć jednak komorę oryginalną, bo z inną będziesz miał dużo problemów. Musiał byś wymienić dyszę w GB, stabilnie zamontować komorę(na własnym mocowaniu), zachować idealną odległość od wężyka, wypoziomować ją...

Edited by ireabe
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że komora od AK byłaby gitesik - dotykała by GB co prawda, ale dysza od AK musiałaby być zapakowana i problem z chwiejnością takiej komory na boki - bo przód tył to przednia część szkieletu GB i mocna sprężyna dociskająca. Wężyk podający kulasy to nie jest akurat większy problem. Pytanie tylko czy toby się tam zmieściło.

Link to post
Share on other sites

mieścić się mieści trzeba by było tylko odpiłować wężyk oraz kawałek wystający z gniazda myślę nawet że było by to dość szczelne. Co do regulacji Hop Up'a da radę jest wystarczająco dużo miejsca. ( komorę HU od ak mam więc mogłem sprawdzić :) )

Link to post
Share on other sites

Heh Widzę że czytanie ze zrozumieniem na forum leży :) Ja osobiście mam sprawną Gitkę od JG więc posty w stylu "kup oryginalną komorę HU albo od CA" mnie nie cieszą. Ani nie odpowiadają na pytanie. Dziękuję za poparcie ze strony Gogina ponieważ jako jedyny pomyślał i pomógł :) (Post ten nie ma obrazić kogokolwiek lecz zwrócić uwagę na to co założyciel tematu chciał osiągnąć przy jego zakładaniu)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hmm skoro już toczy się tu debata o komorach do giety... mam pytanie za 100 punktów. Mianowicie miał ktoś styczność z metalową komorą HU firmy PDC? zastanawiam się nad jej zakupem, jednak nie jestem do końca pewien czy nie będzie z nią problemów. Ewentualnie prosiłbym o wypowiedzi dotyczące komory Pro-Win'a..

 

;-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...