Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

PRZEPRASZAM ZA ODŚWIEŻANIE TEMATU, ALE PO CO MAM ZAKŁADAĆ NOWY JAK JUŻ TAKI ISTNIEJE.

 

 

 

 

 

 

Kupił już ktoś tą replikę?? Na 80% to w środku jest to samo co w M4 GFC, ale przeglądając temat o HK 416 JG to wydaje mi się, że replika była udana(w sensie, że chińska udana replika, żeby nikt tu zaraz nie zaczął się kłócić, że porównuje ją do "markowych replik" ). A w tej od GFC jest jeszcze trochę bebechów powymienianych i metal body, co może oznaczać, że replika jest bardzo dobra już w stocku. Stockowe M4 GFC miało zasięg skuteczny 65 m. co jest jak dla mnie bardzo dobrym wynikiem. Mam nadzieję, że ktoś już kupił i podzieli się opiniami.

 

 

 

PS. Czy do HK 416 wchodzą konwersje od eMek?? Bo jeśli dobrze pamiętam to HK ma trochę wyższe body.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Kolega stwierdził coś takiego:

 

GFC 416 to JG III generacji z dodatkami:

- metal body

- mosfet

- lufa precka

- zębatki torque up (nie wiem jak się pisze- przepraszam)

- silnik ze zwiększonym obrotem

 

Zaletą jest GB który co by nie było jest pancerny. Cecha wszystkich nowszych JG.

 

Koniec cytatu.

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Witam, ostatnio wpadła mi w oko replika HK416 produkcji GFC. Miał może ktoś okazję przetestowania jej? No i podstawowe pytanie - czy jest to opłacalny zakup?

Cześć jestem nowy ale kupiłem tą replikę około 2 miechy temu. Jestem jej drugim właścicielem obecnie replika ma 1 rok 2 miesiące. Hk416 od gfc mają mosfet torque i ascu. Reakcja na spust świetna rof bardzo fajny wad żadnych poza małymi luzami na przodzie. U mnie były wtyki do wymiany ale to wina tego że jest używana. ogólnie polecam
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...