Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy ktoś z maniaków może coś wie o istnieniu i możliwościach nabycia dokręcanej lufu do Ingrama KSC? W katalogu KSC jest zdjęcie takiego ustrojstwa, które nakręca się jak tłumik. Niestety nie mam zdjęcia, ale takie coś ma w łapkach maskotka-logo "Firearms". Będę wdzięczny za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Ten element przedłużający lufę musi być dokręcany.... Jeśli byłby dostepny na rynku, to znacznie poprawiłby celność M11 - co w połączeniu z 320 fts budziłoby respekt u każdego posiadacza AEG :D . Do tego dodajmy zawór o większej przepustowości, silniejszą sprężynę i .... :D mamy broń główną o przyzwoitych parametrach.

Link to post
Share on other sites

tez sie zastanawialem nad zainwestowaniem calkowicie w m11 ale Rezul ma racje. a mozna ta lufe gdzies wogule kupic? nie lepiej nabyc sobie jakies metalowe czesci od real steel m11 (niektore pasuja po niewielkich przerobkach) - www.rpbusa.com - wcale nie taka drodzizna :wink:

pozdro

Link to post
Share on other sites

Patrze i nie widze 8O :D . Żeby było w temacie - to co ma maskotka FA to raczej nie jest dokrecaną lufą a raczej czymś w stylu tłumika. A poza tym, gdyby w wersji asg lufa wewnetrzna składała sie z 2 skręcanych ze sobą części, to tak zmodyfikowany m11 strzelalby zapewne gorzej niz wersja stock'owa.

Link to post
Share on other sites

hmm no ja tez nie widze :D ale WOGULE istnieje lufa prec. do m11. i na MG.pl byla ale tez nie moge znalezc :roll: (gdyby dzialala obcja szukaj bylo by latwiej ). ale napewno jak zagadasz ze sprzedawca to bedzie wiedzial o co chodzi. :wink:

 

taki tlumik z dziurkami to byl na zdjeciu w instrukcji od m11 nie wiem po co to ale wyglada niezle heh. w prawdziwej broni te dziurki przepuszczaja gazy czy cus, ale nie wiem co to daje :wink:

pozdro

Link to post
Share on other sites

tia tez sie tym podjaralem :D kurcze bym sobie chetnie zainwestowal w ingrama tzn kupil wszystkie mozliwe dodatki do niego, ale za ta kase mialbym spokojnie dobrego aega :?

ps co to jest magnezium bolt? ten motajacy sie bolec z magnezu? :P

Link to post
Share on other sites

znalazlem ciekawy sklep http://www.ftfindustries.com/smg_parts.htm wszystkie czesci do ingramow real steel i to tanio. mysle ze bolec, sprezyna powrotna i kolba powinny pasowac do m11 ksc. moze jakby sie uprzec to po przerobkach i upper reciever by pasowal :twisted: .

moze niewielu to obchodzi ale to taka ciekawostka a ja np jestem maniakiem ingrama i dobrze w ryj bylo by umiescic w nim troche czesci z ostrej broni :twisted:

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Tez wlasnei kupuje sobie dwa Ingramy KSC na raz :D

Chcialem meic jednego + potem kupic bron glowna, ale stwierdizlem, ze zaden duzy AEG nie pdoba mi sie tak bardzo jak Ingram :D

Posiadanie dwoch zwieksza koszty (Gaz, kulki) a poza tym jestem maniakiem symetri - jak tlumik to w obu, jak dodtakowy mag, to od razu dwa :D

 

A wspaniale by bylo kupid preclufe, metalowe body, sprezynke, tlumik, zawor o zwieksoznej przepustowosci... ech.. marzenia... marzenia...

 

[ Dodano: 28 Maj 2006 23:39 ]

dobrze w ryj bylo by umiescic w nim troche czesci z ostrej broni :twisted:

 

To zamontuj lufe z ostrej wersji :D Przy kalibrze 9mm beda super osiagi :D :D :D ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...