Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] www.airsoft-armory.com


Recommended Posts

Tak sobie przeladalem siec poszukajac roznych info o tanace i trafilem na taki o to sklep:

http://www.airsoft-armory.com

Takie niby-nic, ale... ekhm.

Przyklad 1: P90 TR - cena 198$, co przy aktualnym kursie dolara do zlotowki daje nam zlotych 723.393. Doliczmy przesylke, ktora kosztuje ok. 20-25$. Cena takiej P90 TR - 822zł 8O . Dla porownania:

www.firearms.pl =>pistolety maszynowe => P-90 TR Silencer Status: W sprzedaży Cena: 1 139,00 PLN

Tiaaa...

Przyklad 2: G36C. 227$ + przesylka (powiedzmy 25$) = 924.3355 zł

www.firearms.pl => karabiny szturmowe => G36C Status: W sprzedaży Cena: 1 289,00 PLN

tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Przyklad 3: MP5 R.A.S.. 262$ + 25$ = 1048.5545zł

www.firearms.pl => pistolety maszynowe => MP5 R.A.S. Status: W sprzedaży Cena: 1 499,00 PLN

 

Hmmm... wydaje mi sie, ze roznice sa TROSZKE za duze. Ktos moze mnie oswiecic i wlasnie owe roznice wytlumaczyc? Rozumiem marża, ale ekhm, ten sklep tez ma siakas marze. Nawet po doliczeniu cla i vatu roznice pozostaje. Juz nie tak radyklna, ale... Zreszta, przy szansach na zlapanie 50:50 jest to oplacalny interes.

Link to post
Share on other sites

Jest to sklep dalekowschodni, bardziej chyba popularne u nas to WGC czy RedWolf... Sprawa roznicy cen byla wielokrotnie dyskutowana- przejrzyj forum, w skrocie koszt transportu to nie jedyny dodatkowy koszt, trzeba np doliczyc clo, koszta gwarancji, reklamacji itp. Zwroc uwage, ze sklep nie dolacza extra baterii i ladowarki.

Link to post
Share on other sites

Zaprezentuj rachunek doliczania cla i podatku bo po doliczeniu powinno Ci wyjsc taka roznica ze "interes" przestaje byc "oplacalny".

I fakt - przejrzyj forum bo juz bylo o tym to i owo; nie Ty pierwszy sie dziwujesz...

Weq

Link to post
Share on other sites

Wiem ze bylo, patrzylem na inne sklepy, jednak tu ceny sa nizze od tamtych.

Wiem, ze mozna sie ze sklepem dogadac tak zeby zanizyki wartosc przesylki tak, ze ewentualne zlapanie na cle nie jest tak straszne. np. 60 czy 70%. Mozna jeszcze inaczej kombiniwac, ale wtedy przesylka wychodzi drozej.

No, ale ok. Nie, to nie ;) :P

Link to post
Share on other sites

Alez skad Wojtas, nikt cie nie zamierza zniechecac!

 

Mozesz zamowic i opiszesz nam pozniej tutaj swoje doswiadczenia. Pare osob poszlo ta droga i ich wrazenia mozna znalezc na forum.

 

Zwroc uwage, ze nasze sklepy jako firmy prowadzace dzialalnosc gospodarcza, nie moga sobie pozwolic zbytnio na takie sztuczki z oszukiwaniem fiskusa...

 

Wroc lepiej do tego watku: http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=6841

Link to post
Share on other sites

Teraz to juz za pozno :). Dlugo sie wachalem czy kupic SIGa od kumpla, ktory owego SIGa sobie sprowadzil z KongKongów (kupuje od niego na raty :) ), czy moze poczekac az bede mial cala kase i kupic sobie P90 TR - sprowadzic je. Jednak nie stac nie bylo wtedy na sprowadzanie, bo nawet bez cla wychodzilo wiecej. Nie wiem od jakiego czasu sa te ceny. Moze Oststanio siakis skok byl... do tego mocniejsza zlotowka. No, coz. Teraz to sobie moge gdybac :) - jak by to bylo gdybym sie wstrzymal...

Nvm. :]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...