Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Komora HU King Arms M4/M16


Recommended Posts

Witam,

Wystąpił u mnie taki problem, że mimo całkowitego skręcenia HU dystanser nie chowa się całkowicie. Wcześniej tego problemu nie było. Macie jakieś pomysły? Czy to ta sprężynka, na której opiera się element dociskający dystanser się wyrobiła?

 

Komora: King Arms

Lufa: Madbull

Gumka i dystaser: G&G czarna

Link to post
Share on other sites

Długo mnie nie było. Teraz zauważyłem, że problem znika i pojawia się. W tym momencie go nie ma ;). Objawia się tym, że gdy skręcę HU maksymalnie, dystanser teoretycznie powinien być niewidoczny, ale tak nie jest i nadal podkręca kulki. Ale tak jak napisałem wcześniej na tą chwilę problem zniknął.

Link to post
Share on other sites

Jest niewidoczna ta poduszka podkręcająca bo:

*jest, widać ją w lufie - brak całkowitej reakcji na regulację HU

*podkręca kulki zawsze, niezależnie od regulacji HU

 

Niestety pytam, bo piszesz dość niejasno, a rozwiązywanie takich problemów technicznych na odległość, wymaga naprawdę jasnych i dokładnych informacji.

Link to post
Share on other sites

Objawia się tym, że gdy skręcę HU maksymalnie, dystanser teoretycznie powinien być niewidoczny, ale tak nie jest i nadal podkręca kulki.

Gogin uwaga staram się przetłumaczyć na nasze: chyba mu chodzi o to, że jak hopa ma ustawionego na 0 (poducha schowana-nie kręci) to czasami mu sie dystanser blokuje i mimo, iż ma hopka na 0 to poducha nadal wystaje i hopek podkręca- a nie powinien. Może troche za duży dystanser i się po prostu blokuje...

Wg tego co piszesz te ramię co wysuwa dystanser pracuje, czyli sprężynka robi swoje. Z resztą jeżeli masz hopa na 0 to wduś ramię tak, żeby poducha się wybrzuszyła i puść. Jeżeli ramię wróci do swojego poprzedniego miejsca to pozostaje tylko węższy lub po prostu mniejszy dystanser.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...