Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

właśnie :evil: a tak a propos strzała hop. problem tkwi w tym, że tm chyba nie przewidziało, że uzytkownik mógłby chcieć ponosić swoje cudo trochę na sobie. od frontu, jak trafnie zauważył hoplita nie ma uchwytu, dlatego obawiam się, że bez wiercenia się nie obejdzie a tego chciałbym uniknąć. nieznajomy jeżeli zamocowałeś pas nośny na famasie oszczędzającu mu wizyty u dentysty odezwij się...

Link to post
Share on other sites

Famasa nie mam ale ja bym zrobil tak jak mocowanie w niektorych zawieszeniach 3p w eMkach ze stala kolba. Czyli opaska z tasmy parcianej na foregripie i kawalek tasmy parcianej z dziurka na lufe od przodu. Wszystko razem zszyte oczywiscie.

 

http://www.slingsonly.com/m16sling.html odwrócona zasade tego co jest na kolbie. Do przodu nie poleci bo trzyma ta "rama" do tylu tez nie bo trzyma opaska z dziurka. Koszt 2 pln. :)

 

Btw. w miejscu dwojnoga sie nie da?

Link to post
Share on other sites
w Famasie TM nie ma jak zaczepic zawiesia z przodu... heh

 

jest - mam oryginalny pas nosny do famasa kupiony w FR. jest kuzynem 3 punktowego - mocowany jest na trzpieniach ktore sa przy dwunogu oraz przeplocie z tylu na kolbie. zaczep z przodu posiada takie wycicie ktore trzyma calosc w systemie 3 punktowym a przy obroceniu go wyczepia sie pozwalajac wisiec famasowi na uchu z tylu co daje lepsze mozliwosci manewrowania.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...