Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L85A1 Academy


Recommended Posts

Witam. Szukałem czegoś na temat kbk L85A1 Academy jednak nie znalazłem. Chodzi o to http://www.allegro.pl/item823095603_karabi...t_electric.html Niewątpliwie jest to najtańsza elka. Myślę że to coś ma metalowy gearbox, który najprawdopodobniej z racji że Academy to jeden z najstarszych (chyba) producentów replik asg jest gearboxem wersji pierwszej. W zasadzie to się nie znam i nie wiem co to jest dlatego kieruję swoje pytanie do tych co to widzieli/macali/mieli/strzelali/rzucali tym w napadzie złości (niepotrzebne skreślić). Z tego co słyszałem wersje Army to niezbyt udane konstrukcje, jednak nie bijcie, nie mówię że tak jest bo nie wiem, tak słyszałem. Jakie wiec jest to Academy? Dodam jeszcze żę batka 7.2V to albo żart albo... słaba sprężyna. Pozdr

Link to post
Share on other sites

Kiedyś ta Elka była dostępna na machinegun.pl. Z tego co pamiętam to nie miała też dobrej opinii. Cała z plastiku, gorszej jakości niż w replikach TM, magazynki też lubiły wypadać. Przy ewentualnym zakupie udzielano tylko 3 dniowej gwarancji uruchomieniowej, więc generalnie szału nie ma.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...