Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem po złożeniu GB


Recommended Posts

Witam

Taki mam problem: rozkładałem po raz pierwszy GB w moim AKS-74 VFC w celu założenia mocniejszej sprężyny. Wymieniłem co trzeba, złożyłem i teraz jest problem. Po podłączeniu baterii i naciśnięciu spustu, słuchać takie "cyk", jakby silnik próbował ruszyć zębatkami ale bateria była za słaba/rozładowana. Sprawdzałem na 3 batkach - 2x9,6 i 1x8,4V. Za pierwszym razem działało nawet na 8,4, ale musiałem rozłożyć GB, ponieważ źle założyłem dyszę i po ponownym złożeniu jest właśnie tak jak teraz. Na domiar złego - batka grzeje się na złączu z kablami GB, a jak przytrzymałem spust dłużej, to bezpiecznik aż błysnął na niebiesko (nie wiem czy się przepalił czy co). Generalnie wiem, że takie problemy były już tu opisywane, ale nie mogłem znaleźć. Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Sprężyna M120 G&G. Co ciekawe, za pierwszym razem jak złożyłem działało bardzo dobrze, ale że musiałem rozłożyć jeszcze raz zapewne coś poprzestawiałem. Generalnie nic więcej poza sprężyną nie zmieniałem, nawet nie smarowałem, jeno wyczyściłem wnętrze szmatką z nadmiaru smaru, piachu i syfu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

zapomnieliście o najprostszej możliwości ;P. Jeśli zasilanie do silnika zostało podłączone odwrotnie to efekt jest taki:

Po podłączeniu baterii i naciśnięciu spustu, słuchać takie "cyk", jakby silnik próbował ruszyć zębatkami ale bateria była za słaba/rozładowana.

swego czasu kumpel zakupił silnik systemy turbo i ni cholery nie chciał ruszyć przy sprężynie 120 DF. Okazało się iż silnik odwrotnie został oznaczony i wystarczyło zamienić 2 kabelki ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...