Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prec lufa "spowalniaczka"


Recommended Posts

Wymieniłaem w moim M24 od CA lufę na precyzyjną 6.04 651mm od CA. Przed tym zabiegiem giwerka (była po "małym" tuningu) miała prędkość wylotową (Vwyl) wynoszącą 610fps'ów a po montarzu w wyspecjalizowanym serwisie (nie podam nazwy bo nie gram w [anty]reklamie) Vwyl wynosi (uwaga, uwaga....):525fps!!

Gram w ASG do ponad roku, więc trochę w tym siedzę. Wiem że preclufa poprawia skupienie ale że ogranicza Vwyl to dowiedziałem się dopiero teraz.

Proszę was o pomoc wszyscy maniacy (jako że mam z tego powodu moralniaka) :-( .

Jeżeli macie pomysł to piszcie dlaczego tak jest (dodam tylko że sprężyna niemiała prawa być zużyta).

Jeszcze raz was wszystkich bardzo proszę o zainteresowanie moim przypadkiem.

Link to post
Share on other sites

Może za długa lufa? Jakby nie patrzeć jest to aż 65 cm. Tak mi sie wydaje, pod koniec kiedy kulka znajduje się ku wylotu z lufy, brakuje sprężonego powietrza wyrzuconego z cylindra ponieważ rozprężyło się wcześniej, zanim kulka opuściła lufę. Tym samym przed opuszczeniem lufy przez kulkę, efekt może byc odwrotny. Brak powietrza które ją wypycha i niesie na poduszce powietrznej powoduje przyhamowanie jej prędkosci.

To moje zdanie w tej sprawie. Mogę się mylić.

Link to post
Share on other sites

Jestem skłonny uwierzyć, że źle zamontowali lufę lub że ktoś się walnął przy pomiarze. A urzywam Blaster DEVIL 0.40g :uśmiech:

Hmmm.. Sprawa zadługiej lufy... Chyba to jednak nie tak, bo inaczej nie dałoby się poddać tuningowi PSG-1 (choć mogę się mylić).

Nic no dzięki za pomoc i zaniteresowanie. W poniedziałek do nich zadzwonię i to wyjaśnię.

Edited by Sabertooth
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...