Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

i need baaardzo tanie ubranko


Recommended Posts

Czesc wam maniacy asg

 

Czy da sie w ogole ubrac za 80-100 zeta ?? chodzi mi o spodnie i bluze czy tam jakas koszula. Nie wazny jest kolor, byle bym wygladal jak wojskowy albo jakis najemnik :twisted: . Albo czy jest jakis marker czy cos podobnego zeby pokolorowac stara bluze i spodnie (ocywiscie dres 8)

Link to post
Share on other sites

a no zeby nowego tematu nie zakladac to tu sie spytam- ma ktos na stanie mundur WP aktualny (za rozsadna cene rzecz jasna... :D ) do sprzedania ??? ew. moze byc jakiejs innej formacji, ale w barwach lesnych... :D + za rozsadnie wycenione kamasze tez ktos moja wdziecznosc dozgonna otrzymac moze... :D

 

ps wymiary jak co to dam... :D

wzrost: 186

gira: 44/ 44.5

Link to post
Share on other sites

Mundur WP - 110 zł + koszt wysylki, podajesz rozmiar, sprawdzam czy jest jakis pasujacy, wplacasz kase, ja wysylam.

Buty WP - "Desantowki" - 110 zł + koszt wysylki, podajesz rozmiar, sprawdzam czy jest pasujacy, wplacasz kase, ja wysylam.

 

Wszystko oczywiscie nowe nie uzywane !

Link to post
Share on other sites
Sprzedma Ci nowka komplet czarnego munduru polskeigo za 80 zł + przesylka. Komplet = spodnie + bluza.... nowka wszyćko ;), podaj tylko wymiary ;D

 

Mundur WP - 110 zł + koszt wysylki, podajesz rozmiar, sprawdzam czy jest jakis pasujacy, wplacasz kase, ja wysylam

 

Spieszcie sie bo ceny rosna! :D

 

;)

Link to post
Share on other sites

ceny to raczej malej bo gdzie by nie spojrzec to po 120/130... :lol:

ze lesnika rzecz jasna... :D

ps mam narazie ciutek mniej kasy od wymaganej kwoty (no chyba ze guna nie kupie...:? :D ), takze skontaktuje sie jeszcze w celu ewentualnego nabycia sprzetu... i dzieki za info...

Link to post
Share on other sites
moj kolega sprzedaje polskiego plamiaka za 90zl... stan WYSMIENITY... uzywany moze 2 razy... (to debil jest, znudzilo mu sie ASG i przestal przychodzic bo sadzi ze wruci jak kupi super giwerke...)

tylko role graja tu wymiary... i to dosc znaczaco, bo na bank sie nie wcisne w cos na 165 cm np... :D

ps mam nadzieje ze wytrwaloscia przerosne owego osobnika kilkakrotnie... :D :wink:

Link to post
Share on other sites

hmmm nowe z dziebka drogie (czytaj- moge dostac tansze)... :? a second hand ( :D ) juszaco tanie... :D

ps tak ogolnie to wpadlem na pobysl zeby zagadac do dziadka (plk. w stanie spoczynku :D) o skolowanie nowki za conajmniej 3/4 ceny... :twisted:

jesli taki manewr przejdzie bedzie mozliwosc zaopatrzenia stalego (czytaj- chceta nowke za 60 PLN ??? :D )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...