Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

 

W Polsce się z tym nie spotkałem, ściągnąłem ze Stanów (koszt rzędu 25 dolarów, za to przesyłka dotarła w trzy dni!), siedzi u mnie w emce i wspomaga gearbox G&P przejmując energię, która kumuluje się na czole gerbox'a, wrażenie robi dobre, jest precyzyjnie wykonany i ładnie spasował, ale czy uchroni Gearbox od pęknięcia? to się okaże.

(posiadam poszerzony zestaw cylindra deep fire, w skład którego wchodzi aluminiowa płaska głowica, która niemiłosiernie wali w czoło GB, spręzyna m120 guarder, bateria 9,6 nimh)

 

pozdr Jaca

Edited by jacakasi
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam

Ja swojej emce juz przygotowuje sie do wymiany na 3 szkielet , padł mi stockowy G&P wcześniej wspomniana Systema przez kogoś, i kto wie co teraz kupić mam... prosił bym o pomoc bo chciałbym powymieniać parę części w swoim GB. to co mam to stockowy GB od G&P stym ze tłok jest niebieski jedyne co wymieniłem to zębatki na " Torque Up - Systema " i jakieś porady bym więcej nie musiał tego wymieniać ( jak to mówią do 3 razy sztuka i przerzucam sie na paintballa :) )

Link to post
Share on other sites

Jak tak padają szkielety to radziłbym zainwestować w bardzo wysoką szczelność układu i miarodajnie ciężkie kulki w stosunku do szybkości wylotowej (np. kulki 0,3 przy 430 fps), dzięki temu poduszka powietrzna będzie BARDZO MOCNO odciążać szkielet (zakładając, że szczelność całego układu będzie jeszcze fajna) no i nie strzelać nigdy na sucho, a przynajmniej się starać.

 

Taki szkielecik bym wziął hops.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam ten sam problem - pęknięty szkielet, szukam czegoś coby pociągnęło m140 na singlu i krótkich seriach (zębatki, stu, bu guarder, lipo).

sęk w tym że tego Goginowego "hopsa" nie ma i nie wiadomo czy i kiedy będzie - tak opisał mi gość z Azteko. Na innym sklepie tego nie znalazłem, a boya jakoś nie bardzo widze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...