Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Moja argumentacja? Pewnie większe doświadczenie praktycznie w składaniu replik niż Twoje rodnath. Po prostu zbyt dużo razy widziałem jak do różnych szkieletów nie pasuje głowica cylindra BU Guarder'a przez większą średnicę niż innych producentów, zależy to oczywiście też od szkieletu dżirboksa, ale z reguły bez modyfikacji się nie obędzie. Można zamknąć GB na tej głowicy, ale się nie domknie i szkielet pęknie przy następnych kilkudziesięciu/kulkiset cykli. I oczywiście jak zwykle największe problemy mają Ci którzy nawet tych części nie mieli w łapkach.

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

No z tą inną średnicą to trochę przesadzasz... Organoleptycznie sprawdzone borki z

CA, Systemy i Guardera- różnic w średnicy nie zauważyłem. Natomiast masz rację szkielet nie domknie się jeżeli ktoś próbuje wepchnąć na siłę głowicę cylindra v3 do szkieletu v2... Co do mojego "doświadczenia" to może nie jestem rasowym serwisantem i nie zabiegam o to, ale swoje widziałem i dziecka w brzuch sobie wepchnąć nie dam 8-)

Link to post
Share on other sites

Moja argumentacja? Pewnie większe doświadczenie praktycznie w składaniu replik niż Twoje rodnath. Po prostu zbyt dużo razy widziałem jak do różnych szkieletów nie pasuje głowica cylindra BU Guarder'a przez większą średnicę niż innych producentów, zależy to oczywiście też od szkieletu dżirboksa, ale z reguły bez modyfikacji się nie obędzie. Można zamknąć GB na tej głowicy, ale się nie domknie i szkielet pęknie przy następnych kilkudziesięciu/kulkiset cykli. I oczywiście jak zwykle największe problemy mają Ci którzy nawet tych części nie mieli w łapkach.

 

 

chodzi ci o rozwiercenie otworów w głowicy ?

Link to post
Share on other sites

chodzi ci o rozwiercenie otworów w głowicy ?

 

Też, ale również jak pisałem - o większą średnicę głowicy tej "U" kształtnej części gdzie są otwory na te wypustki w GB. Nie twierdzę, że do każdego szkieletu te borki nie pasują dobrze, ale zdarza się dość często właśnie to o czym pisałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...