Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z MP5 CM


Recommended Posts

Witam.

Mam problem z CM 0.49J , po podłączeniu do batki replika nie reaguje, podłączam batke na wszystkie sposoby , naciskam spust i ...nic. nawet nie słychać pracy silnika lub jakiego kolwiek oporu. Co się mogło z tą MP'tką stać? GB nie był rozkręcany. PROSZĘ O POMOC!

Link to post
Share on other sites

A jeżeli bezpiecznik nie jest przepalony i wszystko styka dobrze to następnym krokiem może być odkręcenie stopki chwytu i sprawdzenie czy kable się nie rozłączyły przy silniku jeżeli nie są do niego lutowane. Bardzo często byłem światkiem takiej usterki. Jeżeli wszystko zawiedzie to praktycznie w tym momencie trzeba ingerencji w GB. Sorki że zapytam ale baterię przed tym wszystkim naładowałeś a jeżeli tak to sprawdź miernikiem czy jest wszystko z nią w porządku.

Link to post
Share on other sites

A inne kable po drodze to nie mogą być uszkodzone? Zresztą właściwe napięcie, podczas mierzenie miernikiem też niewiele znaczy, jak aku straciło pojemność to napięcie będzie właściwe, a pakiet nie uciągnie M90. Użytkownik pisze o całkowitym braku reakcji, więc prąd w ogóle nie dochodzi do silnika, także to problem z układem którym przemieszcza się prąd, a nie tym mechanicznym - gearbox'em.

 

Na mój gust to docisnąć trzeba kable we wtyczkach, bo pewnie kable wylazły ze świetnych wtyczek tamiya...

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Bądź zakup sobie konektory T. Na allegro tego pełno.

Chińska replika i chiński aku. = bardzo częste problemy ze strzelaniem. Taka ich przypadłość, mamy zimę i ładowarki z zestawu z repliką które potrafią naładować aku. tylko do połowy albo przeładować.

Nie sylikonowe tylko silikonowe, decigner12 i jak pewnie jeszcze piszesz plastyk :F mając na myśli plastik. Ok nieważne.

Co do bezpiecznika, wywalił bym go a kabelki w tym miejscu zlutował i wrzucił w termokurcz. rurkę.

Link to post
Share on other sites
mając na myśli plastik. Ok nieważne.

ważne nie bez powodu w 4-tej klasie podstawówki w podręczniku zabazgrałem "plastyk" i napisałem plastik :-P Dobra wracając do tematu jak już kolega powiedział sprawdź bezpiecznik, jeżeli to nic nie da to odeślij na gware jak ją masz, nie grzeb, bo nie złożysz.

Link to post
Share on other sites

Chyba wysiadł ci włącznik prądu bo ja w mojej mp5 miałem takie coś już 3 razy i były te same objawy jak pisałeś i za każdym razem był to wł. prądu.

 

A czymże jest ów "włącznik prądu", mały kolego?

 

Zapewne chodzi o kostkę stykową, bo w cymkach robią jest z szit metalu, nawet w CA są lepsze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...