Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie o sklepy Chiny - Szanghaj ?


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Właściwie to sklep asg znajduje się nieco poza Szanghajem, ale w całkiem turystycznym centrum znajduje się sklep militarny który sporo asg akcesoriów ma (wszelkie przypinki pod ris/ras, wysoki montaż etc.) mają też kilka podróbek hełmów, kamiezelek, całkiem tanie noktowizory etc.

 

Z replikami w Chinach to jest tak wszystko na granicy zdrowego interesu. Generalnie to wszystko jest pozbawione możliwości importu i eksportu jako podstawowe przepisy celne z jakmi zapoznajemy się przy wlocie do Kraju Środka. Nie będę się zagłębiał w ten temat bo jest luźny i tak należy go traktować.

 

Oto adres sklepu "SEALTEAM military collection Monopoly Shop" (pisownię zerżnąłem z wizytówki którą tam otrzymałem)

 

361 Fang Bang Road. (mega turystyczne centrum, przy starym mieście, w razie czego to mogę pomóc znaleźć na miejscu, tylko na litość boską, nie wcześnie rano)

 

Mógłbym też dać telefon, napisać to to w znakach chińskich. Nie wiem na ile to coś pomoże, co do telefonu to gadają tam tylko po chińsku, tak też wypada się z nimi targować. Rozmawiałem z nimi i repliki nie są im obce, tylko chyba nie za bardzo wolno im to tak po prostu sprzedawać.

 

Jakby co Cybul to na priv. (dodatkowo Szczepowi wisisz piwo, jakby nie on to bym tu nie zajrzał :D )

 

Jak w międzyczasie znajdę coś z replikami w samym Szanghaju to dam znać, mam jednak pewne obawy, że tu nic z "wystawą sklepową" nie ma się co spodziewać.

 

Nie wiem czy znany jest kocashop, ale to jest całkiem blisko Szanghaju - tylko że adres chwilowo wsiąkł bo ich strona jest zawieszona.

Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy znany jest kocashop, ale to jest całkiem blisko Szanghaju - tylko że adres chwilowo wsiąkł bo ich strona jest zawieszona.
Po przepuszczeniu przez Babblefisha okazuje się, że strona jest zawieszona z powodów technicznych... Ale tekst o "zwracaniu pieniędzy" (cokolwiek by nie znaczył) jest cholernie niepokojący.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...