Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36K vs. SPR PJ


Recommended Posts

Wiem, że temat nieregulaminowy, ale to pytanie bardzo mnie nurtuje...

Szukałem na forum podobnego tematu i nie było...

 

Mam przed sobą wybór broni : G36K JG ( wersja RAS, bo mi się bardziej podoba ) i Mk 12 SPR PJ.

 

Jak wiadomo replika PJ jest o ponad 300zł droższa, ale ma więcej wzmocnionych części od G36K JG.

 

Ale jeśliby mieć do dyspozycji powiedzmy 900zł to lepiej wybrać replikę od razu wzmacnianą, czy kupić replikę i wtedy ją wzmocnić ?

 

W G36K na początek oczywiście idzie gumka Hop-Up i Precka, a w SPR nie starczy kasy na takie przeróbki.

 

 

Ps. I Jeszcze jedno : Lepiej wybrać G36K czy G36K wersję RAS ? Wersja RAS o prawie 100zł droższa, ale potem tak tanio nie kupię orisowanego frontu.

 

Pozdrawiam

Miszczo

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał G36. Chińskie emki nie są takie fajne jak chińskie Giety i Kałachy. Poza tym Gieta JG ma gb. v3, a nie jak w SPR v.2. Wersja "trzecia" jest o wiele wytrzymalsza. A "wzmacniane części" jakieś super wzmacniane nie są :) (taki "chłyt martekintowy") A pomiędzy G36K i G36K RAS jest różnica jedynie w tym, że ta druga ma szyny montażowe. Reszta - bebechy, takie same.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...