Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krótkie pytanie dot. nieużywania repliki


Recommended Posts

Witam,

Mój kałaszek już trochę leży w szafie i już trochę czasu z niego nie strzelałem. Nie posiadam rozładowywarki, więc bateria miała trochę energii gdy wkładałem ją do pudełka. Załóżmy, że czas nieużytkowania repliki to 2 miesiące. Wsadziłem dzisiaj na spróbowanie baterię, replika się "nie odzywała". Bateria mi siadła, czy też w jakiś czarodziejski sposób replika ze zwględu na nieużytkowanie mogła się popsuć?

Link to post
Share on other sites

Witam,

Mój kałaszek już trochę leży w szafie i już trochę czasu z niego nie strzelałem. Nie posiadam rozładowywarki, więc bateria miała trochę energii gdy wkładałem ją do pudełka. Załóżmy, że czas nieużytkowania repliki to 2 miesiące. Wsadziłem dzisiaj na spróbowanie baterię, replika się "nie odzywała". Bateria mi siadła, czy też w jakiś czarodziejski sposób replika ze zwględu na nieużytkowanie mogła się popsuć?

 

Raczej patentem, który mógł zaistnieć w Twojej sytuacje to bateria, gdyż po długim okresie nieużywania samoczynnie się rozładowała, naładuj i jeszcze raz zobacz.

 

Co do prawdopodobieństwa, że się coś zepsuło podczas stanu nieużywania byłbym raczej przeciwny tej kwestii, chyba, że pod Twoją nieobecność ktoś sobie wziął replikę do rąk i zaczął się bawić.

 

 

Pozdrawiam.

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...