Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ad.1. Raz na jakiś czas.

Ad.2. Psiknij nieco silikonu do wylotu gazu z magazynka (ta taka prostokątna uszczelka na górze) i oddaj od razu kilka strzałów. Wszystko co powinno być przesmarowane się samo przesmaruje.

Ad.3. Olejkiem silikonowym w spreju - dostępny w każdym sklepie ASG/markecie budowlanym/supermarkecie itp.

Ad.4. Nie baw się nim w piachu i w niskich temperaturach. Nie rzucaj pistoletem w dal, nie spuszczaj magazynka na ziemię/twardą powierzchnię. Nie używaj propanu (śmierdzi strasznie :lol:).

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 5 months later...

A ja mam pytanie co do smarowania silikonem. Chodzi o to, że swego czasu kupiłem silikon w sprayu o pojemności 400 ml i mam go jeszcze bardzo wiele. Tylko czy jak się np przeterminuje to można z niego korzystać czy nie? Bo nie wiem czy to ma sens kupowanie takich ilości tego. Na internecie można znaleźć mniejsze ,,specjalne do asg'', ale to jest droższe.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Odkopuję. Ja mam pytanko a propos gaziaków z blow backiem w ogóle. Czy strzelanie na samym gazie - bez kulek i potem od razu zwalnianie zamka i tak dalej- np. w celu kręcenia filmu, ma wpływ na jakieś szybsze zużycie repliki, niż w przypadku strzelania z załadowanymi kulkami? Pozdrawiam :icon_biggrin: .

Edited by Lupus 13
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...