Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A więc tak:

 

Precka Madbulla 590mm - KLIK

 

BoreUp Guardera (do M16 dedykowany) - KLIK

 

Spring M140 Guardera - KLIK

 

 

+ do tego jakaś prowadnica z łożyskowaniem. Dobry zestaw? Od razu mówię, że będzie tylko semi :)

 

Aku jest teraz 9,6 i kręci M120 Guardera. Tu nie chciałbym zmieniać nic. Gumka Systemy jest, więc luz.

 

Jakieś sugestie?

Link to post
Share on other sites

Seger, to jakiś chiński wynalazek, ale póki co ładnie kręci :)

 

W razie czego, to jestem skłonny ku Firefoxowi, niestety nie mam milionów przy sobie ;)

 

PS: Z luf Madbulli korzystałem nie raz, aktualnie mam 455mm w M4A1, i chodzi ładnie. Dlatego lufy bym nie chciał zmieniać :)

Link to post
Share on other sites

Miałem lufę systemy 590mm zawiodłem się na niej (może miałem pecha). Poza tym jak miałbym wydać na nią 255zł (cena ze specshopu) to po stokroć wolałbym ściągnąć obie z chin Promyka za 50$ a jak nie chcesz tyle czekać to radze dopłać te kilka złotych i kup KMH lub Prometheusa

Link to post
Share on other sites

Panowie, rozumiem, że Promyk czy KMHead będzie lepszy, ale mi chodzi czy ten Madbull (chodzi mi o ocenę osób które go używały) można porównać do Systemy. Potrzebuję informacji, jak zachowuje się przy Systemie, i czym się różni, w czym jest gorsza :)

 

Nie jest to pierwsza replika którą składam, i nie jestem świeży w temacie, potrzebuję porównania tego do innych luf.

 

Pzdr :)

Link to post
Share on other sites

wały) można porównać do Systemy. Potrzebuję informacji, jak zachowuje się przy Systemie, i czym się różni, w czym jest gorsza :)

Używałem luf systemy, JBU, strzelałem z madbulla i powiem szczerze, ja bez wahania dopłaciłbym 40zł żeby mieć systemę. Największa wada MB i JBU, są aluminiowe i mają odpadający teflon. Pozatym skupienie dużo wyższe jest na lufach Systemy (nie wspominam o Promyku i KMH) - kwestia dokładności wykonania. Lufy MB to loteria 1 na x jest dobra, z systemą masz powtarzalność! Bierz systemę :-F

Edited by Trzmielor
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...