Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Waga kulek.


Recommended Posts

Witam, wiem że tamat był wiele razy.. Ale jakie kulki polecacie do repliki Smart Shooter MP001 (400FPS według producenta. Jednak została porządnie przesmarowana co może i dało jakiś efekt..) :-F ?

Zastanawiam się pomiędzy 0,25g a 0,28. Będzie to mój pierwszy komplet kulek do tej broni (dopiero zaczynam z ASG) i chciałbym kupić w miarę dobrego by mieć jak wyczuć tę broń.

Z recenzji znalezionej na necie http://images.gunfire.pl/recenzje/mp001d.htm wynika że najlepiej brać 0,28g. Jednak nie mam co do tego żadnej pewności.. Co wy doradzacie?

No i która marka jest lepsza.. GFC czy Gunfire (dlatego tylko te bo chce kupić na allegro razem z magazynkiem którego obecnie nie mam :-F )? I jak się mają na tle konkurencji..

 

P.S

Broń na chwile obecną będzie wykorzystywana do strzelania w piwnicy (troche jej jest :D) do tarczy. Z asg zaczynam lecz przez 2 lata ćwiczyłem strzelectwo z wiatrówki (jeżeli ma to jakieś znaczenie)..

 

Pozdrawiam serdecznie :).

Edited by david11
Link to post
Share on other sites

I zapomniałem dodać że broń jest stockowa. Tyczy się to też lufy.

Przejrzałem oczywiście ten temat, jednak pozostał mi pewien niedosyt informacji na temat kulek Gunfire.. Z tymi GFC to chyba loteria jest.

 

P.S

Na Madbulle mnie nie stać. Albo GFC albu Gunfire.. Nie mogą być chyba takie złe.. Aczkolwiek czytam różne opinie. Jedni chwalą. Drudzy narzekają że po 30m skręca gdzie chce..

Jednak chyba wezme Gunfire (więcej pozytywnych opinii).

Edited by david11
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...