Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wiec jak jest naprawde? (Propan)


Recommended Posts

Moje skromne doświadczenia : działa bez problemu, jest bardzo zbliżony do Freonu R22a, można powiedzieć że to jego tańszy odpowiednik. Propan odpowiada "mocą" GreenGazowi, w którym pierwotnie był stosowany freon R22a. Propan jako tańszy szybko wyparł freon.

Ja testowałem propan i nie widzę rzadnej różnicy, fakt, testy odbywały się w domu. Myślę że w ciągu tygodnia - dwóch dostanę w łapki zestawik "polowy" i opiszę jak sprawuje się M700 Police kumpla, INGRAM kumpla i moja Berettka.

Link to post
Share on other sites

ja mam na to dwie teorie:

1. przed naladowaniem guna gazem, wyjac dysze i nalac pare kropelek do srodka, wsadzic dysze i ladowac.

2. po kazdej strzelance rozbierac i smarowac guna.

 

najlepiej zastosowac wersje pierwsza i smarowac guna co 2-3 strzelanki...

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Prokot : wystrzelałem dwa magazynki na Twoim - dzięki za użyczenie, w domu wyprułem chyba z dziesięć - dwanaście. Po bardzo szybkim strzelaniu obawiałem się zamarzania zaworu - ale nic takiego nie miało miejsca. Na oko moc jest taka sama jak Green Gazu.

Link to post
Share on other sites

Mam mala ( Wielka ? o_O ) prosbe...

Czy ktorys z Posiadaczow tegoz adaptera moglby skrobnac opis/recenzje do zbrojowki WMASG ?

Ewentualnemu Recenzentowi, zapewni to dozgonna wdziecznosc Wszystkich Maniakow jak i mojej skromnej osoby :).

 

Dziekuje.

 

Pozdro.

piok

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...