Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 - okablowanie


Recommended Posts

Zmieniłem kolbę w moim mp5 ze stałej na składana i mam problem z poprowadzeniem kabli w obudowie. Czy mógłby mi ktoś posiadający mp5 ze składana kolbą powiedzieć jak tam to jest rozwiązane ? ponieważ za każdym razem coś się blokuje i kabel tak się układa ze blokuje się z geraboxem ;/

Link to post
Share on other sites

A ja się kiedyś wycfaniłem i bokiem gniazda maga przepuściłem do przodu jak w m4. Wystarczyło dorobić małe wyżłobienie na kabelki w beleczce o którą się gb opiera ;-) . Ale ogólnie to można też puścić kabel po korpusie tak jak zawsze i złapać taśmą klejącą by nie uciekł.

Link to post
Share on other sites

clipimage002f.th.gif

 

 

 

 

Rys. schematyczny rysowany z pamieci. Dla pewnosc pomysl 3 razy zanim zaczniesz machac pilnikiem, czy owy element jest faktycznie dobry i czy nie przeszladza.

 

CA, TM, ICS, etc.. roznia sie nieznacznie w swojej konstrukcji..

Edited by johny13
Link to post
Share on other sites

Nie chodzi mi o piłowanie, modyfikacje tylko jak poprowadzone są te kable w stockowym mp5 ze składaną kolba. W CA jest ruchomy zamek z którym to jest jedynie problem bo obudowa sie zamyka ale niestety zamek się wtedy nie przesuwa i nie można hopa ustawiać.

tutaj jest to z grubsza pokazane jak ma byc ale niestety za mała rozdzielczość by zobaczyć dokładnie:

http://www.airsplat.com/Manuals/ERA-CA-MP5A2-7.jpg

Edited by Anub
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jaki masz wersję MP5 z serii B&T czy starszą ?

Ja w swojej MP5A5 B&T CA Przełożyłem nad GB tak jak na zdjęciu trochę to trwało ale się udało Musisz rozkręcić body wypiąć kabel i ułożyć skręcić a później tylko wsunąć GB wraz z chwytem.

Pozdrawiam

Edited by BoBeR40
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...