Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pav

Użytkownik
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam. Do właścicieli replik ICS-CPX z metalowym Hop Up -em. Jak ktoś chce celniej strzelać to oddaje za PLN-y mojej konstrukcji usztywnienie do tego hop up-i i ramie do zamontowanie M-Nuba. Wszystko pasuje tylko do serii CPX z metalowym hop up-em. http://wmasg.pl/pl/consignment/show/755488 http://wmasg.pl/pl/consignment/show/755489 Pozdrawiam.
 2. A ja tak pomalowałem MP5, a w zasadzie jej elementy bo samej repliki nie dotykałem. https://picasaweb.go...feat=directlink
 3. Jam mam : RD30 Military Type. Muszka trochę wchodzi do kolimatora ale nie przeszkadza w celowaniu. Kolimator jest pancerny, jego minusem jest duża waga. A tak wygląda na replice: http://airsoftphotos.net/album/show/180529#wmasg-box/180529/260880
 4. pav

  ICS MX5 PRO

  To znaczy ze nowsze wersje będą miały inne magazynki?
 5. pav

  ICS MX5 PRO

  Lambert a czy "front grip" pasuje od starej MP5 czy mocowanie jest rozwiązane inaczej?
 6. Ogólnie jest ciasno ale nie ma tragedii. W linku jest parę zdjęć z ułożoną instalacją, może coś pomoże. http://picasaweb.google.pl/pavski/Elektron...OLtn7jzmYjjmAE# Po ułożeniu przewodów upewni się że nie blokują otworu na pin mocujący kolbę.
 7. A ja mam problem z układzikiem. Używam baterii 7,4V i jak szybko wciskam spust na "singlu" lub "burście" to układzik się zawiesza i replika przestaje strzelać. Musze wypiąć na chwilę baterię. Czy to może być wina napięcia zasilania? Ktoś jeszcze tak ma?
 8. pav

  MP5 ICS

  Midcap-y od G&P też działają ale ciężko wchodzą (musiałem spiłować trochę plastiku z magazynka. Lowcap-y Star (plastikowe) też działają.
 9. No dobra ktoś oprócz mnie zauważył że magazynki w kamizelkach są od replik ASG? W ostatniej misji widać to wyraźnie. Ale wpadka :)
 10. A jakieś fotki z wykonanej roboty? Bo nie wiemy gdzie Ci pękł i jak to zrobiłeś :)
 11. Ja mam MP5A5 ICS 6 lat. Przez ten czas wymieniłem lufę i gumkę na systemy i sprężynę m100 (stara się zużyła) i łożyska kulkowe, 2 lata temu padła pierwsza zębaka (z mojej winy-źle wyregulowany silnik), „front grip” się połamał (wymieniłem na metalowy) i silnik się sypnął . Podsumowując jest to bardzo dobra replika, najlepsza w swojej klasie :). Zaliczyłem z nią parę razy glebę a ona wciąż działa jak marzenie. Ale zawsze możesz poczekać, niedługo ICS wypuści wersję ze stalowym body i dzielonym GB. Więc moja rada taka brać ICS-a! Poniżej parę zdjęć: http://picasaweb.google.pl/pavski/MojaM
 12. pav

  Pakiety LiPo

  Witam, Ja mogę polecić układzik z tej strony: http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=221018 Wykonałem go dla 2 cel i działa prawidłowo. Nie potrzeba nic regulować po prostu zmontować układ z odpowiednich elementów. Podany jest wykaz elementów dla 2 lub 3 cel.
 13. A wiecie jaka typ baterii jest dawany z tą repliką (NiCd czy NiMh) ?
×
×
 • Create New...