Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 KING ARMS


Recommended Posts

Szukam informacji o AK 47 ze stajni KING ARMS.

 

Szczególnie interesują mnie informacje o body i kolbie stałej (tej która mieści baterię large). Jeśli ktoś ma teką replikę i jest w stanie udzielić jakichkolwiek informacji to będę wdzięczny.

 

 

 

 

 

 

"""""""Szukałem tego wątku na forum, lecz nic nie znalazłem. Jeśli to tylko moje przeoczenie, proszę niech jakiś administrator zamknie temat."""""""

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 months later...
Guest gecko123

Podłączam się pod to pytanie. Czy wykonanie stoi na równie wysokim, a bebechy na równie niskim poziomie jak w eMkach?

Taa... Miales kiedys taka M'ke? Powiedz co tam jest takiego tragicznego?

Link to post
Share on other sites

Taa... Miales kiedys taka M'ke? Powiedz co tam jest takiego tragicznego?

 

Taa... A swoją w stocku kolego ile trzymałeś? :roll: KA zwłaszcza pierwszych generacji słyną ze słabej jakości GB. Gdy się kupuje nową replikę za ~1tys. zł to się oczekuje wyższej jakości produktu niż chińczyk. Połóż sobie gb v2 ICS'a, G&P, KWA oraz KA na stole porównaj jakość wykonania i stan części po ~10tys. kulek. Jak mi w sklepie podłączyli Sig'a i nacisnąłem spust to dźwięk jaki wydobył się z GB był godny JG :roll:

 

Niektórzy oczekują, że jak wydają na replikę to nie muszą w nich grzebać, a ewentualny tunning w przyszłości będzie w miarę tani. Konkurencja na rynku AEG'ów jest już tak duża, że ładne body nie wystarczy. Cieszymy się razem z Tobą, że wydałeś ileśtam na swojego KA i drugie tyle na jego upgrade, ale nie zmienia to faktu, że stockowy gearbox leży i kwiczy w porównaniu do innych producentów w tej klasie cenowej. A po zdjęciach w necie z gb v3 KA nie widać postępów w kwestii bebechów. Każdy swoje chwali, ale litości ;-)

 

Też podłączam się do pytania. Ktoś już miał kontakt z bebechami AK od KA? Nie ma żadnych niespodzianek w środku w kwestii komory i dyszy? Bardzo mało informacji można wyszukać w internecie na ten temat.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Miałem okazję grzebać w tym już jakiś czas temu. Konkretnie w tym orisowanym brzydalu: X47 Side Folding Stock

 

Replika ładnie się prezentuje. Gorzej jak się weźmie w łapki. Ris trochę lata.

 

Replikę rozbiera się podobnie jak TM'ki (2 śróbki na imbus od spodu aby ściągnąć front).

 

Standardowo jak w KA, wymiana gumki oraz lufy spowodowała znaczny wzrost zasięgu.

 

Gearbox nie otwierany ze względu na gwarancję, ale dźwięk który się z niego wydobywa jest charakterystyczny dla badziewnego spodkładkowania + lipny/brak(niepotrzebne skreślić) smaru. Puki co działa. Stock. Dysza/Hopek wyglądają na standardowe.

 

Magazynek lipny. Czasem sama się "odwija" sprężyna od podkręcania. I szybko się ułamało mocowanie w magazynku (ten zaczep bliżej otworu z którego podawane są kulki). No i nie trzeba przypominać, że military.pl to kiepska obsługa gwarancyjna :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...