Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam. kilka dni temu kupilem detonicsa na GG i po jednokrotnym naladowanieu gazem starcza mi to na wystrzeleniu ok. 15 kulek. poza tym za kazdym razem jak laduje to sporo gazu mi ucieka na boki. i jeszcze inna sprawa. czy pokrecanie dolnym zaworem po cos jest? pokrecilem troche i wyleciala mi uszczelka i nie wiem czy wyslac to na reklamacje czy samemu naprawic.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

Wiem, że temat jest obumarły, ale może komuś na przyszłośc się przyda. Też posiadam Detonics 45 od Army. Zaraz po kupieniu go przeżyłem ogromne rozczarowanie związane z magazynkiem. Jak wyżej gaz uciekał przy ładowaniu, co z resztą było winą nieumiejętnego wykonywania tej czynności. Nie ładujesz trzymając butlę prostopadle do stopki magazynku, tylko równolegle do jego osi. Drugim i największym rozczarowaniem było to, że po kilkukrotnym napełnieniu magazynka ,ten się rozszczelnił przy zaworze do ładowania gazem. Byc może było to spowodowane nieumiejętnym obchodzeniem się z nim, albo słabą jakoscią wykonania. Pierwszy raz miałem w ręce gaziaka, ale zasadniczo jego budowa jest prosta jak budowa cepa. Wykręciłem zawór/zespół zaworu (czy co to tam jest) z magazynka i wymieniłem uszczelki na uszczelki z zapalniczki (są trochę cieńsze, ale zasadniczo pasują), nasmarowałem wszystko ,i jak na razie (3-4 miesiące) hula jak wściekły bez zarzutów. Już teraz, przez porównanie z innymi "firmowymi" replikami, mogę stwierdzic ,że ten pistolet nie wychodzi tak blado, powiem więcej, wychodzi dobrze. Nie żałuję, że go kupiłem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...