Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning M16A1 JG


Recommended Posts

Mam karabin M16A1 2009 Version [JGF6618] który mam zamiar ulepszyć:) co sądzicie o takiej konfiguracji:

-Precka MadBull black python 6.03

-Metalowy HU z JG

-wzmocniona gumka HU SYSTEMA

-Bore UP CA

-ALU Tłok z metalowymi zębami JBU

- sprężyna M135 (170%) PDI

-Kable niskooporowe

Zębatki są w stocku mocne(stalowe zębatki z ośmioma zapadkami przeciw powrotnymi łożyskowana zębatka silnikowa)silnik też zostawię bo jest dość mocny (Golden Eagle - Silnik High Torque - Power)

Oczywiście zmienię też body na metalowe

Nie wiem czy szkielet to wytrzyma ..

Link to post
Share on other sites

Rozsądny tuning, ale ładując 4 stówy w GB, kupiłbym porządniejszą lufę, chociażby Systemy, jeśli brak Ci kasy na Prometheus'a/KM Head'a. Akumulator o wyższym napięciu dzierżysz? Najlepiej wyższym od 8,4V. Tylko tłok ponawiercać tu i ówdzie, by zmniejszyć jego masę, dołożyć do zestawu stalowe ślizgi i będzie hulać ładnie po dobrym złożeniu.

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

To musisz preckę kupić minimum Systemę, a do "sniper" wersji to bardziej Prometheus będzie zdawał egzamin. I nie wiem jak przy ~~450 fps'ach (owa sprężyna m135 i dobre złożenie) chcesz mieć "sniper M16A1". Karabin snajperski w ASG to nawet z 600 fps ciężko nazwać, ale to już coś bardziej na kształt niźli emka z tuningiem 400+ i z opcją full auto na nastawie selektora.

Link to post
Share on other sites

w sumie masz rację .. pomyślę nad tym:) grunt żeby była celna :P bo plan mam taki żeby jeszcze do niej wsadzić lunetę (myślałem o takiej http://www.allegro.pl/item904623790_luneta...slony_2632.html ) no i tłumik który już mam (silesia factory). Plan mam taki żeby tą emke nosić na plecach na pasie a w ręce mieć AKMS'a , gdzieś się przyczaić i pakować z emki ;P

Link to post
Share on other sites

Metalowa, niemetalowa, co to za różnica? I tak przecież na komorę nie są przekładane prawie żadne siły, które mogły by ją uszkodzić... Ja do mojego m16 JG wpakowałem komorę elementa i zasięg się wyraźnie poprawił. Obecnie mam komorę KA, zasięg w porównaniu z elementem ciut lepszy, ale to też zależy od dopasowania komory przez użytkownika (mam plastikowe body) ;-)

Link to post
Share on other sites

M16A1 nie ma demontowanej rączki transportowej (jest od wersji A3), => nie zamontujesz tu lunety. Chyba że na tej obleśnej szynie montowanej na chwycie, ale nie wiem czy w A1 jest taka możliwość...

A precka z pewnością lepsza od MadBulla.

Edited by Ravenkan
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...