Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sakamuto22

Użytkownik
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 1. Pomyśl może o wzmocnieniu szkieletu( gdzies jest temat jak to zrobic z blachy cynkowej) widziałem tez na allegro gotowe zestawy.
 2. http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/58032-pekniety-gearbox/page__st__20 Co do szkieletu... Może to pomoże...
 3. Skoro III generacja zębatek JG wytrzymała mi m140 to V chyba tym bardziej ... Ale radzę zbierać na szkielet w takiej konfiguracji...(rozwaliłem dwa i 3 już pęka...)
 4. Zabiłem drugi szkielet JG, tym razem od Mp5 i to na m110 i batce 7,4, wszystko składane na serwisie... :bialaflaga: W otworze magazynka widać w GB wielkie pęknięcie ale karabinek nadal działa i trzyma fps-y, można tego dalej używać?
 5. Są repliki z wiatraczkami i szybkoładowarką jeśli Ci zależy tylko na wyglądzie.
 6. Jestem za czarną! u mnie przy 400 biała za mocno podkręcała. A jak jest za miękka to za bardzo podkręca, nie? :D
 7. Spytaj w sklepie jaki ma gwint mp5-tka bo w niektórych jest tylko złączka, a potrzebny jest 14mm lewy. Jeśli karabinek ma faktycznie 430 fps to biała gumka może nie być wystarczająco twarda, może czarna guardera albo systemy będzie lepsza.
 8. Do Ak(v3) są krótkie silniki...chyba. Ten jest do V2
 9. Hej mam zamiar kupić ak 74 i przerobić go na snajperkę. I czy da się w nim użyć tłumika typu OPS( nakładany 10 cm na lufę w M4/16)? Wizualnie chodzi o to aby lufa od chwytu, lub od kolanka była gładka jedynie z gwintem. Z góry dzięki za odp
 10. Sorry za bardzo zielone pytanie, ale jaki jest gwint na tłumik w Ak74 od cymy ???
 11. Mam dwie batki od Ty..coś tam i są świetne !!!
 12. A jak już jest zielono to tez mam pytanko, czy głowica bore-up jest porównywalna do plastikowej jeśli chodzi o siły działające na szkielet ?
 13. 10. Prawda to...(głowica tłoka ma gumę która amortyzuje uderzenie)
 14. Musisz wyciąć kwadracik na który przykręcasz dolną część komory i z 0,5 cm miedzy wejściami na przedni pin, jak co to dodam fotki.
×
×
 • Create New...