Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki hi-cap do MP5


Recommended Posts

Czym prócz ceny różnią się magazynki hi-cap produkowane przez Tokyo Marui, Classic Army i ICS ?? Niestety ... na forum nei znalazłem nic takiego. Byłbym wdzięczny za opinie użytkowników tychże. Czy CA jest dużo gorszy od TMa ?? Bo różnica ceny pomiędzy nimi jest olbrzymia.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wypowiedzi.

Link to post
Share on other sites
... Czy CA jest dużo gorszy od TMa ?? Bo różnica ceny pomiędzy nimi jest olbrzymia...

 

Bez przesady 40 zł to nie tak dużo.A co do magów CA to lubią sie zacinać, naszczęscie mi zdarzyło się to tylko raz ale z opini zasłyszanych jak i własnych doświadczen wiem ,że nie jest to tylko problem jednostkowy.

pozdr

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Magazynki ICS-a sa przede wszystkim wezsze od reszty. Oczywiscie nie na tyle zeby nie pasowaly ale wystarczajaco zeby magazynek sie lekko kolebotal w gniezdzie.

 

Co do niezawodnosci sie nie wypowiadam bo nie mialem wielu doswiadczen z roznymi producentami (jedynie magazynki TM podawaly u mnie czasem kulki podwojnie).

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
Witam

Z tego, co zaobserwowałem u siebie:

ICS - straszne luzy, bez kombinacji kiepsko podaje kulki.

CA - pasuje jak zamek karabinowy, dobrze podaje kulki.

TM - lekkie luzy, dobrze podaje kulki.

Aaa... moje MP5 jest produkcji ICS-a.

Pozdrawiam.

To ja dorzuce swoje 5 groszy tez.

ICS - pasuje, dobrze podaje kulki, troche sie chwieje ale lekko

CA - kolebie sie w gniezdzie, kiepsko podaje kulki

TM - wszystko w porzadku

 

MP5K z TM.

 

Odnosnie CA i ich magazynkow mam niestety nienajlepsze zdanie. Bardziej niezawodne okazuje sie jednak TM.

Link to post
Share on other sites
To zależy od punktu widzenia ale różnica jest dośc duża, jak dla mnie.

Wszystko zalezy od funduszy to racja ale z kolei gdybym miał do wyboru towar tańszy a gorszy jakościowo to wolałbym kupić nawet droższy dwa razy ale dobrej jakości.Jeszcze co do magazynków TM kumpel ma hi-capa tej firmy i tez od czasu do czasu ma problemy z podawaniem kulek .

pozdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...