Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SEALsowiec w ciuchach KSK


Recommended Posts

Mundur (kurtka i spodnie) to wczesny Sharrer (prawdopodobnie ok. 2001 - 2004 r.). Można to poznać po beżowych obszyciach cordurowych - na początku misji w A-stanie BW nie zamówiła Cordury w kamuflażu pustynnym, więc na mundurach była naszywana jednokolorowa. Żołnierze zazwyczaj malowali elementy cordurowe sprayem - robili paski, kropki itp.

 

http://img10.abload.de/img/september09tcrb.jpg

 

Mundur mam gdyby trzeba było zrobić dokładniejsze fotki - niedawno zająłem się tym okresem rekonstrukcji (dokładnie to rok 2002 Op Anaconda). Mundur bardzo fajny bo już ich nie szyją w takiej wersji, tak że okres rekonstrukcyjny jest zamknięty...

 

Ronin

 

p.s.

 

Ten SEAL pełnił funkcję FAC-a - podobno Amerykanie uparli się żeby amerykańskie samoloty naprowadzał ktoś od nich, dlatego do każdej drużyny sił specjalnych innego państwa niż USA był przydzielany taki człowiek.

 

p.s.s.

 

Strzałką może być oznaczone cokolwiek - po tej stronie jest flaga i mała, płaska kieszeń...

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 1 month later...

Ciekawe, czy tak luźno traktują regulamin umundurowania? Bo ja rozumiem, że kupił sobie cywilnie taki bajer na misję, ale w DPM albo olive. Ale fleck?

Szczerze to oni wyglądają jak gracze asg. Każdy ma inny system nośny, a ten najbardziej po prawej nie ma plecaka i robi zdjęcia cyfrówką, dziwne.

Edited by MacDermot
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...