Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mk 12 SPR


Recommended Posts

Mam, używam. W stocku replika dobra, ale bez rewelacji. Wdzięczna stała się po wrzuceniu na pokład precki Promyka, komory KA, sprężyny Guardera M130 i gumki Systemy. Przebieg około 25-30 tysięcy kulek, bez żadnej awarii. Akumulator z zestawu dobrze traktowany wystarcza na wystrzelenie około 2000 kulek na jednym ładowaniu. Wykonanie zewnętrzne - bardzo dobre. Replika ciężka, sprawiająca solidne wrażenie, bardzo dobrze spasowana - całkowicie pozbawiona luzów (z wyjątkiem drobnego na kolbie, po całkowitym jej rozsunięciu).

 

Zasięg i celność tej repliki po tuningu bez problemu pozwalają mi na ściąganie przeciwników z odległości około 60 metrów (przy testach z użyciem taśmy do pomiarów odległości, w 99% pewny strzał w obiekt wielkości stojącej sylwetki człowieka można uzyskać z odległości około 58-61 metrów).

 

Koszt takiej konfiguracji, to około 1250-1300 złotych. Ja go złożyłem taniej, bo trafiałem na wszelkiego rodzaju promocje (950 zł). Nie zamieniłbym tej repliki na żadne G&P, CA, G&G ani ICSa. Jednak jeśli dopiero zaczynasz z Airsoftem, to nie polecam Ci tej repliki, ponieważ jak widzisz wyżej trzeba z nią popracować dość sporo, a poza tym może się okazać zbyt mocna dla początkującego.

 

Polecę więc G&P, bo powinno być najlepsze dla Ciebie, jeśli chcesz emkę. Za żadne skarby nie daj się namówić na CA. Byłbym również bardzo sceptycznie nastawiony do repliki używanej, jako że nigdy nie wiesz co robił z nią właściciel. Do G&G jakoś nie jestem przekonany, ale miałem z nią słaby kontakt. ICSa natomiast nie polecę, bo na 4 egzemplarze, które znam, 3 musiały trafić do serwisu w pierwszym roku użytkowania. I nie patrz również na żadne "ekonomiczne" wynalazki markowych producentów.

 

Pozdrawiam.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...