Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning G36 k jg 608-2 jakie części wybrać do tuningu


Recommended Posts

Cześć co zrobić wymienić żeby gieta pociągła 460-500fps .

 

Musisz ją obić blachą stalową, najlepiej dość grubą, wtedy załaduj ją na jakąś katapultę i może wyciągnie te 460-500fps. Bo tak to za lekka jest, żeby osiągnęła tą szybkość. W sumie możesz napchać jeszcze trochę ołowiu po szparach wszędzie, na pewno pomoże.

Link to post
Share on other sites

Najprościej jest poprosić przeciwnika żeby podczas ostrzeliwania się biegł w Twoim kierunku, prędkość kulki i celu dodadzą się a jak będzie to jakiś sprinter to może ponad 600fps-ów wyciągniesz, oczywiście wszystko zależy od wielkości stóp przeciwnika :wink: Podsumowując chciałem tylko napisać że nie musiałbyś czytać tylu niepochlebnych postów gdybyś zwalczył lenistwo i trochę poszukał ;-)

Edited by szumitek
Link to post
Share on other sites

Kup sprężynę M150 i akumulatorek Li-Po 11,1V. Będziesz miał te swoje 500 fps, ale nie wiadomo jak długo.

 

Chyba 50 kulek

Nie szczerze to tak

Wiem ze mam wymienić szkielet gb v3 na wzmocniony ale jaki ??

Oraz cylinder głowiec cylindra tłok głowice tłoka

Link to post
Share on other sites

Rzadko to mówię, ale jesteś mega denerwującym i głupim dzieckiem. Idź do piaskownicy Dragon Balla z Kolegami oglądać, albo ciągnąc młode dziewczęta za warkoczę. Airsoft jest dla osób dorosłych, a takowe charakteryzują się umiejętnością zbierania i analizowania materiałów oraz samodzielnością.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Chcesz zestaw? Proszę.

Zęby STU CA, tłok Madbull'a, SP140, Bu guardera... Masz, a kto Ci to teraz złoży, co?

 

Złośliwie chcesz by koledze towarzyszowi rafikowi pękła fabryczna plasticzana prowadnica? :-F

 

Tak czy na wspak jest do ciężkiego.. temat o tuningu G'iet JG. Noszę się ze szczerzą nadzieją na anihilację tego tematu w tempie natychmiastowym. Ło tutaj jest, żeby nie było, że jestem złym wujkiem. Będziesz w tym temacie pisał po ludzku to może ktoś Ci ktoś pomoże, jeśli banana nie dostaniesz.

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...