Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 King Arms ~380fps


Recommended Posts

Witam. Od jakiegoś czasu poważnie zastanawiam się nad kupnem M4 od KA. Oczywiście nie jestem głupi i ze stockiem nie będę biegał, więc zacząłem knuć nikczemny plan odpicowania tej maszynki ;-) . Podstawą planu jest tutaj M110 Guardera która mam nadzieje da mi spodziewane ~380fps. Niestety King Arms leżał dotychczas poza sferą mojej AEGowej wiedzy więc chciałbym się zwrócić o pomoc. Nie miałem przyjemności grzebać w replikach tej firmy także nie wiem co tam w środku siedzi. Na postawie wiedzy ze sklepów przypuszczam, że słuszną inwestycją byłaby prowadnica sprężyny(z łożyskowaniem ofkors). Asgshop twierdzi, że nie zaszkodziłaby też wymiana zespoły cylindra. Jeżeli mają rację to skłaniałbym się ku temu zestawowi:

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2389

Poza tym oczywiście dystanser deep fire, gumka najprawdopodobniej systema i precka w zależności od funduszy systema albo promyk. Przy okazji zapytam jakiego lip-polka poradzilibyście która zmieści się w stock pipe? Nie chcę kosiarki ale, te 18k/s mogło by być 8)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Jak już chcesz zestaw cylindra to bierz borka. W tej samej cenie (albo niewiele większej) masz borki DF, a jeszcze lepiej dołożyć trochę i wziąć Systemę, ewentualnie Guardera. Ja bym dołożył do tego profilaktycznie jakiś tłok. Dystansery H odpuść - w 4 replikach kombinowałem jak zrobić żeby działało jak należy i w końcu w każdej wychodziło to samo - zmiana na zwykły, i wtedy dopiero repliki zaczynały działać jak należy.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Dorzuć te parę groszy i kup BU (ja polecam Guardera - 40k przebiegu i wciąż szczeny ;) )

 

Dystansery typu H NIBY są lepsze. W praktyce wygląda to tak, że trzeba kombinować w podkładkami pod nie, bo są zbyt małe ;)

 

Btw, wczoraj kupiłem 2 gumy Systemy i 1 Deep Fire. DF`ka jest o niebo szczelniejsza niż ubóstwiane przez wszystkich Systemy!

 

W King Armsie nie trzeba wymieniać zestawu cylindra do m110. Znajomy na FF HB 24` od KA właśnie i zlecił ASGSHOP`owi tuning na lvl 1:

 

Wzmocnienie repliki obejmuje:

- Sprężyna M110 o niejednakowym skoku (Guarder)

- Wzmocniony cylinder (Deep Fire)

- Aluminiowa, głowica cylindra CNC (Deep Fire)

- Metalowa łożyskowana prowadnica sprężyny (Deep Fire)

Do tego gumka Systemy.

 

Zrobili mu na tym 393fps +/- 0fps.

 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...