Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Teoria Spiskowa" 6.03.2010 Sobota


Recommended Posts

Masz rację, niezdawaliśmy sobie sprawy że teren przy Hali ASG przypadł tak wielu uczestnikom poprzednich imprez do gustu. Następnym razem teren walk będzie szczgółowo opisany

 

W zasadzie oprócz terenu, który mnie przypadł szczególnie do gustu, to jeszcze inne rzeczy złożyły się na sukces Czernobyla- organizacja była wzorowa, catering, nagrody i fakt, że nad wszystkim czuwali generałowie złożyły się na wielki apetyt, który odczuwałem przed Teorią spiskową. Imprezy terenowe są obarczone zawsze dużą dozą ryzyka - uda się, nie uda się. Wg mnie nawet Teoria źle nie poszła. Ale nie był to Czernobyl, który można stawiać za wzór imprez jednodniowych.

Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie zacytować sam siebie z forum asg.krakow.pl. Treść może nie być dla wszystkich zrozumiała, gdyż w części odnosi się do miejscowego środowiska. Tak czy inaczej dziękuję jeszcze raz za zabawunię.

 

Na wstępie wielkie podziękowania dla organizatorów za wkład pracy jaki był konieczny do organizacji imprezy, znanym i nie. Oraz dodatkowo dla cywilnych uczestników, poświęcających swój czas aby inni mogli się bawić.

 

Przepraszam cywilnych uczestników za zamieszanie w okolicach obozu z udziałem moich ludzi. Wynik zwiększonego dawkowania adrenaliny.

 

Oczywiście nie wszystko wyszło jak trzeba. Zasadniczo jest to wina ludzi i ich błędów. Każdą imprezę mogą zrypać ludzie nie mający szacunku dla innych a tym samym dla siebie. Tym razem nawaliła trzecia strona. Przy okazji sam mogłem zgładzić 5 ludzi dywersji przekraczając linię respa i strzelając im w zadki z gaziaka, nie zrobiłem tego dlatego aby nie było durnego gadania o niby zasadach których ta akurat strona nie dotrzymywała.

 

Oczywiście wśród pozostałych też było kilku podobnych. We własnych oddziałach też takiego miałem - dostał stosowne wyrazy szacunku.

 

Ogólnie ja bawiłem się dobrze, choć grama nie postrzelałem i może dlatego mam inne postrzeganie całości.

 

Było trochę kwestii do dogadania, na linii organizator - organizator, organizator - dowództwo. Przez brak wystarczającej informacji nie doszedł do skutku atak na Zmajewo. Moje trzy oddziały uwikłały się w walkę przy nowym respie przeciwnika (który był w nim znacznie wcześniej niż moi dostali rozkaz wymarszu) zamiast szturmować miasto. Mój błąd że nie kazałem wszystkim założyć kamizelek i zapierdzielać na nowego respa.

 

Następstwem tego było zamieszanie ze zdobyciem Zmajewa, niekontrolowane zakończenie pierwszej tury i potraktowanie moich ludzi przy korycie.

 

Wybuch generatora to też jakiś przypadek. Spowodowałi go sami czerwoni waląc transporterem po jego zasilaniu (wyczytane).

 

Do naprawienia:

 

- konieczna łączność w poszczególnych oddziałach, inne kanały, inne systemy - nie ważne ale musi istnieć,

- łączność z respami (Biotyk jeśli pamiętam doskonały pomysł),

- respy oznaczone i dokładnie wytyczone + duża flaga strony we wnętrzu ( można zobaczyć respa z daleka idąc do niego po raz pierwszy),

- będę się upierał przy wyeliminowaniu cateringu, myśl o kipiącym żarciu obezwładnia, ponownie proponuję pakiety, np. dwie kanapki, batony, woda do picia,

- kamizelki, były pretensje o niby wcześniejsze wyjście z respa moich ludzi i zniszczenie zza pleców pewnego oddziału, tak więc oświadczam że nikt nie ruszył z respa wcześniej niż podał to Marszałek, tak więc proponuję że w respie ma ją mieć każdy kto jest trupem, żywi tym samym będą widoczni (było we wcześniejszych postach).

 

Na koniec

 

Dziękuję wielce wszystkim swoim podkomendnym, w szczególności dowodzącym oddziałami za determinację w realizacji rozkazów. Dzięki specjalne dla Szefa za postawę.

 

Dzięki za wszystko, Drutex za makiety, Zulu za pomoc w dowodzeniu.

 

Każdy z tej imprezy zapamięta co innego, ważne aby doświadczenia były nauką na przyszłość dla każdego.

Link to post
Share on other sites

Filmy będą nawet te z poprzednich imprez :-P

wszystko zostanie wrzucone na nową stronę max 14 dni.

 

 

 

UWAGA: OSOBA, która nie zwróciła radia proszę o kontakt (proszę sprawdzić ładownice, kamizelki, plecaki czy czasem w pośpiechu zapomniałeś zwrócić organizatorom!!!

Link to post
Share on other sites

Materiał filmowy z imprezy...

 

Teoria Spiskowa - Poranna odprawa cz.1

 

Teoria Spiskowa - Poranna odprawa cz.2 ZABAWUNIA :)

 

Teoria Spiskowa - Poranna odprawa cz.3 Gotowanie leczo...

 

Teoria Spiskowa - Wesoły autobus cz.1 Co jest??!!??

 

Teoria Spiskowa - Wesoły autobus cz.2 Replay!!!

 

Teoria Spiskowa - Wesoły autobus cz.3 Qlturka ;)

 

Teoria Spiskowa - Rozładunek "Bydła"

 

Teoria Spiskowa - Wymarsz na pozycje cz.1

 

Teoria Spiskowa - Wymarsz na pozycje cz.2 Testuje... WYLOTKA Z IMPREZY!

 

Teoria Spiskowa - Sztab Żółtych Odprawa cz.1

 

Teoria Spiskowa - Sztab Żółtych Odprawa cz.2 Makieta

 

Teoria Spiskowa - Sztab Żółtych Odprawa cz.3

:twisted:

 

Teoria Spiskowa - Spotkanie cywili i patrol Hummera

 

Teoria Spiskowa - Szpiedzy tacy jak My!

 

Teoria Spiskowa - KAT-y...bo we mnie jest seks :)

 

Teoria Spiskowa - Szejku Sneaku...zmęczony ale szczęśliwy :)

 

Teoria Spiskowa - Pozdrowienia DruteXa ;)

 

Teoria Spiskowa - Czyszczenie obozu jenieckiego cz.1

 

Teoria Spiskowa - Jamaica Style :)

 

Teoria spiskowa - Czyszczenie obozu jenieckiego cz.2 Czysto...

 

Teoria spiskowa - Czyszczenie obozu jenieckiego cz.3

 

Teoria Spiskowa - POKEmony Ginekologiczne zbliżenia Borysa :) Made by IVAN

 

Teoria Spiskowa - POKEmony Patrol cz.1

 

Teoria Spiskowa - POKEmony Patrol cz.2

 

Teoria Spiskowa - POKEmony Patrol cz.3 Uwaga na plecy!

 

Teoria Spiskowa - POKEmony Patrol cz.4 K-9

 

Teoria Spiskowa - POKEmony Patrol cz.5 ...wasze zadanie...

 

Teoria Spiskowa - POKEmony Patrol cz.6 SKOT

 

Teoria Spiskowa - Tak powiem szczerze...

 

Teoria Spiskowa - Big Tree Friends :)

 

Teoria Spiskowa - POKEmony Patrol cz.7 Nie idź już za mną!

 

Teoria Spiskowa - RED Nie gramotny :)

 

Teoria Spiskowa - RED Wyskoczyli z tego lasu...

 

Teoria Spiskowa - Grochówka

 

Teoria Spiskowa - RED Zwalniam tego szpiega...

 

Teoria Spiskowa - RED Trafienie SKOT-a

 

Teoria Spiskowa - YELLOW Trafienie SKOT-a

 

Teoria Spiskowa - YELLOW Maverik się zdetonował ;)

 

Teoria Spiskowa - YELLOW Pretorianie wyjście...

 

Teoria Spiskowa - Hummerek cz.1

 

Teoria Spiskowa - Hummerek cz.2

 

Teoria Spiskowa - KONIEC!

 

Teoria Spiskowa - TATO KUPAAA!!!

 

THE END

 

Kręcił i smęcił DruteX a później Iwan.

 

Majzok zmontował najciekawsze sceny, czekamy jeszcze na film Iwana:

 

http://www.veoh.com/browse/videos/category/sports/watch/v19928963FZpRj4pE ://http://www.veoh.com/browse/videos/c...928963FZpRj4pE

Link to post
Share on other sites

Gwarancja obowiązuje - trzeba się zgłosić do taiwangun.com

 

Filmik zmontowany będzie do końca kwietnia i udostepniony na stronie www.rywalizacja.com.pl

 

Pozdrawiam i już zapraszam na kolejną imprezę: BlackWater vs YAKUZA

Teren: Kraków ul. Centralna 53 (obok Hali ASG) na 100% żadnych niespodzianek :)

 

Info już wkrótce!!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Filmik zmontowany będzie do końca kwietnia i udostepniony na stronie www.rywalizacja.com.pl

 

Ciekawe którego kwietnia ;P Chyba za rok :P Coś Panowie nie palicie się z tym filmikiem.

Edited by Aliant
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...